Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki a legalkalmasab...

Szerintetek ki a legalkalmasabb kormányfőnek? Mzp Toroczkai Donáth Anna Karácsony Gergely Kovács Gergely Én szerintem a Mzp

Figyelt kérdés

2023. jún. 20. 20:40
A kérdező szavazást indított:
Mzp
Toroczkai
Donáth Anna
Karácsony Gergő
Kovács Gergely
50 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Fideszesként én Karácsonyt tartom a legkevésbé gáznak. Ha lenne mögötte egy jobbközép zöld párt, még szavaznék is rá.
2023. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Ezekből egyik se.
2023. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
A legrosszabb felhoztal.
2023. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3-as ezek legalább nem bűnözők mint pl.:Orbán Viktor vagy Gyurcsány Ferenc
2023. jún. 20. 20:46
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Igazából a mostaninál csak a torockai lenne rosszabb szóval bármelyik ha a két fasiszta repül.
2023. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Cameroon ***** válasza:
41%
Toroczkai mert ő a magyar ember érdekeit nézi .Karácsony túl zöld,Mzp,Donáth alkalmatlan.Kovács helyett Dobrevet kellett volna beírnod ő alkalmas lehetne de nálam Toroczkai a nyerő
2023. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem egyértelmű hogy Mzp a legértelmesebb leginteligensebb magyar politikus. Nem értem mi bajotok vele.
2023. jún. 20. 21:40
 8/18 árokpart ***** válasza:
65%
Ezek közül egyik sem. Egyedül Bajnai Gordon tudná rövid időn belül kirángatni a bajból az országot. Őt a nemzetközi pénzügyi vikég is maximálisan tiszteli és szavának jelentős pozitív súlya lenne a befektetői vikágban. Ha 1 év alatt a 2010-es évhez hasonló inflációra vissza tudná vezetni Magyarországot én már annak is örülnék.
2023. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Te is ott vagy a jelöltek között? Ha nem, akkor inkább használj írásjeleket! :D
2023. jún. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

Toroczkai semmiképp, fidesz bérenc az egész szatellit kamupártjuk.


Karácsony túl tutyi-mutyi, neki nem nagyon való vezetői pozíció, Bp vezetése talán elmegy de egy országé nem.


Donáth Anna még elképzelhető lenne de amit képviselnek az már túl nyugati néha, kellene valami szuverenitás is.


Kovács Gergely...MKKP...mondjuk ők legalább végeznek közösségi munkát, abból a kis pénzből, amit ők kapnak arányaiban, egészen sokat tesznek az emberekért. De ettől még nem lehet komolyan venni ország vezetési szinten.


MZP...vannak hibái de messze a legalkalmasabb a miniszterelnöki posztért. F*stak is tőle a fideszesek csak a propaganda, szövegeinek kiforgatása erősebb volt. Persze ő is tett érte de ha választani kellene akkor talán ő.


Dobrev nincs beírva, én őt Fletó miatt sem jelölném viszont EU-s képviselőnek kiváló. Okos, karizmatikus de a férje árnyékában tudna csak létezni országvezetőként.

2023. jún. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!