Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyi kérdés Orbán...

Miért van ennyi kérdés Orbán szülinapjáról?

Figyelt kérdés
Kiírtak itt is egy rakás kérdést Orbán Viktor születésnapjáról. Mit fog kapni, hogyan lesz megünnepelve stb... Miért?

2023. jún. 3. 21:00
A kérdező szavazást indított:
Mert ezeket a fideszes bothálózat írta ki feltört számítógépekről, nem igazi emberek
Mert az embereket érdekli Orbán szülinapja
Mert közpénzből fizetnek embereket, hogy írjanak ki erről kérdéseket.
15 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem semmi meglepő nincs abban, hogy egy alattvalót érdekel Urunk születésnapja.
2023. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
hogy elterelje a figyelmet az áremelésekről, inflációról, a magyar gazdaság katasztrofális helyzetéről, a magyar családokra és nyugdíjasokra váró brutális megszorításokról. Meg az Orbánt éltető szerbekről, akik magyar hazafi katonákat támadtak és sebesítettek meg.
2023. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%
A ballerek jobban beizgultak rajta mint a legfanatikusabb Orbán-hívek.
2023. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Hajas Pisti
2023. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%

Ezeket a kérdéseket kivétel nélkül ballibek írták ki, ez egyértelmű az utána írt szövegeikből.

Csak a trollkodás volt a céljuk.

Orbán szavazóinak többségének fogalma sem volt arról mikor van Orbán születésnapja, mert nem érdekli őket.

2023. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Negyedik lehetőség: Pártfüggetlen trollok írják a kérdéseket, akiket nem fizet senki, simán csak szórakoztatni és/vagy bosszantani akarják a népet. Ha engem kérdezel, a doktormihályos kérdésekért se hiszem, hogy bárki pénzt fizetne.
2023. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
#5 annyira hogy még miséznek is érte. ja tökre nem érdekli őket. még ebben is hazudtok, pedig ebben aztán semmi szégyen nincs, ha már Messiásként imádjátok
2023. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

#7 Közel 3 millió szavazójuk van, ebből pár tucat foglalkozik a születésnapjával.

Ahogy írtam is "Orbán szavazóinak többségének fogalma sem volt arról mikor van Orbán születésnapja, mert nem érdekli őket."

Akkor segítek, mert látom nem megy neked a magyar nyelv.

A TÖBBSÉGE azt jelenti, hogy nem mind, de a jelentősen nagyobb része.

Fidesz szavazó vagyok és ha nem írtatok volna ki kérdéseket Orbán születésnapjáról akkor fogalmam se lett volna róla, hogy most van. Mert nem érdekel. Engem sem és a környezetemben levő többi fidesz szavazót se.

2023. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
megértettem elsőre is, de te látom azt nem, hogy azt állítottam hogy hazudsz
2023. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
#8 amúgy elég nagy szégyen hogy nem tudod mikor van a Führered születésnapja
2023. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!