Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek mikor fogják...

Az ellenzékiek mikor fogják feladni a reményt, amikor most is 3/4-el nyert a Fidesz az előhozott kiskőrösi választásokon?

Figyelt kérdés
Mikor fogják elveszíteni a teljes reményt a kormányváltásra? Mert lassan itt lenne az ideje, mivel 4 elvesztett (2/3-os) választás után csak még tovább növekszik a Fidesz népszerűsége.
2023. máj. 16. 10:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem adják fel a reményt, mert tudják, hogy rajtuk kívül mindenki hülye. Ha véletlenül nyernek, azért, ha veszítenek azért.
2023. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%

Ők SOSEM!

Szerintük minden és mindig csak rossz, amit a Fidesz csinál.

Ezt a zsigeri beidegződésből, gyűlölettel teli " agymosás" eredménye miatt mantrázzák.

Lsd Gyurcsány, MZP, Jakab és a többiek.

Ezért is fognak sorozatban veszteni.

A szavazóik pedig állandóan bedőlnek ennek... pedig a fenti f@szfejek helyett csupán a saját és környezetük mindennapi életét kellene nézzék.

De nem baj...

2023. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem adjuk fel mert normális országot szeretnénk. Nem 3 millió, számolni nem tudó, tanulatlan idióta által megszavazott rablóbandát aki krumpliért szavaz.
2023. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
2018ban egészen pontosan
2023. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

3# az a vicc a hozzászólásodban, hogy akkor jogosan felmerül a kérdés, miért nem vagytok képesek legalább 3,5 millió másképp/ veled együtt gondolkodó választópolgárt elvinni választani.

2022 ben szinte a teljes ellenzék összefogott a Fidesz ellen.

Az eredmény ismert, ismét 2/3 ad.

Tudod, ahelyett, hogy a magyarokat hülyézed, inkább a saját oldaladon nézz körül előbb!!

2023. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Én már rég elvesztettem a reményt, nem is idegesítem magam. Ez kell a többségnek, akkor egyék. Majd ha ez a sok birka kihal, talán akkor...
2023. máj. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Molyember ***** válasza:
92%

Én pl. már feladtam. A Fidesz olyan dolgokat csinál, amikért normális országokban elzavarták volna, nálunk meg őszintén rajonganak értük. Nem igaz, hogy minden fideszes hülye, mert vannak, akik tényleg jól járnak a rendszerrel, az viszont igaz, hogy a nyálfolyásig ostoba réteg nélkül a Fidesz nem tudna választást nyerni.

Szóval egyik oldalról ott vannak a meggyőzhetetlen hívők, a másik oldalról meg őfelsége udvari ellenzéke, akik szart se csinálnak, csak egymást bszogatják. Nyilván el fogok menni szavazni, de csak a könnyű séta sportértéke és a lelkiismeretem miatt, a kormányváltás valódi lehetősége egyelőre csak mese.

2023. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

7. +1

Egy normális országban, ha a miniszterelnök a putris szülőfalujába létrehoz egy első osztályú csapatot, felhúz a háza mellé egy stadiont, megépít egy senki által nem használt kisvasutat és onnan kerül ki az ország leggazdagabb embere, aki a jóbarátja...máshol ennek a feléért nemhogy kirúgnák, hanem önként mondana le.

Itt meg tapsolnak neki, hogy ez rendben van. És ez még a legkisebb rossz, amit csinált...

2023. máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Sulek Péter ***** válasza:
65%
Elnézést kérek 3-as. Úgy érzem ki kell állnom az 5-ös hozzászóló mellett. Kedves 3-as. Rendben van, hogy normális országot szeretnétek. De az ország lakosságának nagyobb része meg mást gondol normálisnak, nem a ti általatok képviselt eszméket. Például a hozzászólásodban sértegeted a Fidesz szavazókat lenézed. Szerintem sok Fidesz szavazó nem ilyen. Ahogy az ellenzékiek között is akad normális, nem sértegetni kellene egymást, hanem összefogni. Közös erővel, vagy csak legalább meghallgatni, megérteni egymást. Próbálni beleképzelni magunkat a másik helyzetébe. Minden magyar lakosnak javulni, fejlődni kellene emberileg, erkölcsileg, mentálisan, és sok féle módon még, és akkor mi is normális nemzet lennénk, akik közül normális politikusok termelődnek ki, ettől vagyunk messze, de ez lenne a cél, nem a civakodás, hanem az elgondolkodás, hibákból való tanulás, és értékteremtés. Ha elolvastátok köszönöm az időtöket. Sikeres együttműködést kívánok, egy jobb Hazáért. Minden jót kellemes hetet kívánok mindenkinek :)
2023. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
A remény valahol 2014 környékén elveszett. Azóta vagy megszokod ezt a trágyadombot, vagy csomagolsz és kimész külföldre.
2023. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!