Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz a kamatstoppal?

Egyetértesz a kamatstoppal?

Figyelt kérdés
NER, mutyi,Lőrinc

2023. máj. 11. 14:33
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen
más
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Én azt várom, hogy az infláció is stop legyen.


Amennyire sötétek a fideszesek, kognitív disszonanciaban szenvednek.

2023. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Fidesz stopot várom má...
2023. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Én Orbán stopot szeretnék
2023. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Én meg Gyurcsány stoppot, Karácsony stoppal díszitve.😲
2023. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
4, erre nem volt egy egész STOP Karácsony kampány, amit meg is nyertetek tavaly? Hányszor kell még őket megállitani?
2023. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Amikor elkezdték ész nélkül felvenni a nem/rövidtávra fixált forinthiteleket a bedőlt devizahitelek után (helyett), akkor többször írtam, hogy pár év múlva a forinthiteleseket fogjuk mentegetni. Mert kétség ne legyen, te, én, mi fizetjük meg a kamatstopot IS. Hát eljött az az idő. Gyorsabban, mint gondoltam.
2023. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Komolyan Ti azt hiszitek, hogy ez az Orbán és a Fidesz döntése? Fingotok sincs, hogy hogyan működik a kamat és miért van infláció. Ezek mind egy urat szolgálnak, legyen szó Gyurcsányról, Viktorról, akárkiről. A cél a középréteg összeroppantása, a vagyon átruházása egy vékony nemzetközi szemita tőkés rétegnek, amelyhez a jegybankokat használják fel és inflációt gerjesztenek addig, amíg a vállalkozások csődbe, mert nem bírják a versenyt tartani a hitelpénzből megalapított új vállalkozásokkal szemben. A vicc az egészben, hogy ezen utóbbiak is ki fognak hullani, mivel már nem fogják bírni a tőkeköltséget sem kitermelni az iszonyú verseny és a szűk, egyre dráguló erőforrások miatt. Az a baj, hiába mondom el bamba prolinak, nem hogy Ő, még a húszdiplomás éjtejmiségi sem fogja megérteni. És nem is akarja. Pedig bizony egzakt módon ki lehet ezt a tevékenységet mutatni :)
2023. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!