Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért hazudják hogy...

A balosok miért hazudják hogy rentgeteg a kivándorló?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 29. 21:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
34%
Kedves kérdező és a többiek. Igen, vannak kivándorlók, hogy milyen magas a számuk, annak utána lehet nézni. De ne felejtsük el azt, s eddig ezt nem említettétek itt, hogy a kivándorlók jelentős része egy idő után visszatér. Azért, mert eleve meghatározott időre megy ki, vagy mert nem jött ki jobban odakint sem.
2023. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

19.


Hát meglátszik, hogy te sem jártál sem matek, sem gondolkodás órára( ja arra születni kellett volna) !


Pontosan,igaza van a 21-esnek, de hát le kellett pontoznotok mert rávilágitott, a hamisitásaitokra!



Nagyon jól hangzik a statisztika csak egy bizonyos apróságot felejtettél el: hogy a kivándorlók mellett vannak hazatérők, ami végett a statisztikád nagyban kb. egy nullával megváltozik!



Igértem, be is másolom a bizonyitékot, hogy hazudtok!



[link]


"2022-ben 26 500 magyar állampolgár vándorolt ki, ez majdnem ötezerrel több, mint egy évvel korábban, míg a hazatérők száma 21 900-ra esett vissza."


"Utoljára 2017-ben volt hasonlóan magas a kivándorlók száma, akkor 26 957-en döntöttek így. Az elmúlt 13 évben a rekord 2015-ben volt: közel 32 ezren vándoroltak ki."


Azárt marhára nem mindegy, hogy 288.000


vagy 32 ezer de nem 10 hanem 13 éven belül!



Látszik hogy már ebben is átveritek az embereket,amikor azt hirdetitek sokat hagyják el magyarországot!


Ezért nem szavaznak rátok mert folyamatban hazudtok!

2023. ápr. 30. 12:13
 23/25 anonim ***** válasza:

Visszavándorlók:

[link]

Összesen 195 ezer 2010 óta.


Tegyük hozzá, aki kimegy és azon belül is aki kinn marad, azok általában a magasabb hozzáadott értékű munkákat végzők közül kerülnek ki. A visszatérők közül sokan már nyugdíjas korúak, nem dolgozni vagy szaporodni térnek vissza.


Másrészt minden kormány alatt lenne kivándorlás. Ha nem jobbos diktatúra lenne hanem balos akkor is. A kivándorlási motivációk között biztos tényező valamelyest a demokrácia állapota, de nem 100%-os.

2023. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#9: Tisztában vagy amúgy az emigráció fogalmával? Mert én úgy látom, kevered a külföldi munkavállalással. Pl. Ádám Martin válogatott labdarúgó jelenleg Dél-Koreában futballozik (tehát ott is él). Ő nem emigrált, nem kivándorolt, hanem külföldön vállalt munkát. Amint a "küldetése" befejeződik, hazatér.
2023. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

24es, nem, nem keveri. A kettő erősen összefügg.

Értsd, 8 éve én úgy léptem le, hogy igazából terv nélkül, csak kipróbálom magam, meg majd hazajövök, na ez az, ami sosem fog bekövetkezni, mert időközben inkább eladtuk a házat otthon. Volt egy kósza gondolat a hazaköltözésre, ezt elismerem, de a tavalyi választások nagyon erős segitséget nyújtottak nekem a döntésben.


Alapesetben a külföldi munkavállalás valóban nem egyenlő az emigrációval, a mai Magyarországon -ahogy hallom másoktól- ez nagyon-nagyon erősen összefügg, mégha nem is lehet egyenlőségjelet tenni.

2023. máj. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!