Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok miért hazudják hogy...

A balosok miért hazudják hogy rentgeteg a kivándorló?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 29. 21:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
67%

Miért nem merte leirni semelyikőtök Mi a sok?


Leírtam, csak funkcionális analfabéta vagy, és nem tudod értelmezni amit olvasol.


Idézem hátha így már kiszúrja a szemed. "Ksh statisztika minden évben az előző évnél többen emigrálnak."


Feltűnt vagy próbálkozol még a propaganda minisztérium kommunista hangulatjelentéseinek nosztalgiájával?

2023. ápr. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

11

Darabszámot mondj irástudatlan!


A balosok hiányoztak az általános iskolából matek óráról a sok lmbtq helyett?

2023. ápr. 30. 01:30
 13/25 A kérdező kommentje:

13


Hát nem túl szerencsés szám! Megmondtam, hogy hazudtok, nem?!


Csak hazudni tudtok megmondta a főnökötök is azért lettetek ötödszörre is leváltva, nem is kevéssel, 2/3-al!


Ja mellékesen a billentyűzetem angol mert másba belekötni már nem voltál képes, ahogyan leirni egy számot sem, mert kamu!


"Jaj 2. osztályig nem jutottál ahogy elnézem"


De húha kivel beszélgetek? Valószinűleg egy óvodás VAGY!

2023. ápr. 30. 02:23
 14/25 anonim ***** válasza:
80%

Én le merem irni, 10 év alatt, 465000 ember. Szerintem egy megyényi embert elveszteni, sok, úgy, hogy ebből 200000 inkább marad a Brexit után összedőlő Angliában, mintsem hazamenjen a balosmentes óhazába. Ez a sok.


Meg az, amit a nembalosok csinálnak az országgal.

2023. ápr. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

14.

Link?

2023. ápr. 30. 07:44
 16/25 A kérdező kommentje:

16.


Igen, ennyit is érnek a válaszaid (9,11,14.)!


Bizonyitani nem tudod, Én viszont igen az ellenkezőjét!


Hazudtok reggel, délben,este!

2023. ápr. 30. 07:53
 17/25 anonim ***** válasza:
70%
Akkor bizonyítsd már kérdező
2023. ápr. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Először rajtatok a sor!

Kérdeztem valamit, amint belinkeltek egy bizonyitható magas kivándorlási adatot, megmutatom az Én bizonyitékom. De erre nincs szükség, mert nem tudtok olyat!

2023. ápr. 30. 08:27
 19/25 anonim ***** válasza:
49%

Legalsó sor:

[link]


Összeadva 288154 fő. Ha ezt a statisztikát úgy készítik, hogy csak a biztosan/teljesen kivándoroltakat számolják bele, akkor a valós szám lehet jelentősen magasabb is, akár közel duplája.

2023. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
49%

A ksh oldalon a forrás: Belügyminisztérium Nyilvántartások Vezetéséért Felelős Helyettes Államtitkárság (BM NYHÁT) személyiadat- és lakcímnyilvántartása; Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő (NEAK) TAJ nyilvántartása.


Ez alapján gondolom azok kerülnek be ebbe a statisztikába akik megszüntették a hazai TAJ számukat és/vagy(?) bejelentett lakcímüket. Felteszem akad olyan aki valami oknál fogva nem szüntette meg ezek valamelyikét/mindegyikét.


Úgy öt éve kórházban voltam, egy velem egy szobában lévő ember angliában is(?) dolgozott, viszont mivel a TB-je rendben volt itthon műtette meg magát, mert valaki azt javasolta neki.

2023. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!