Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tóta W. Árpádot miért hasonlít...

Tóta W. Árpádot miért hasonlítják sokan Bayer Zsolthoz?

Figyelt kérdés

Nem kedvelem Tóta W-t, de azért Bayer Zsolt és Bencsik András sokkal aljasabb módon viselkednek, mint ő. Valamint ők mindezt Orbán és a komplett NER támogatásával teszik, míg Tóta W. Árpád a HVG-n kívül aligha kaphat bárhonnan is pénzt.

Vagy jogos hogy Bayerékhez sorolják őt is, mint provokátort?



2023. ápr. 17. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Provokatív stílusban ír, ebben hasonlít azért bencsikékhez, de van benne tartalom és gondolat.

És nem is fenyegetőzik folyamatosan fizikai erőszakkal, mint bojler zsófi.


Bojler meg bencsicska mást se csinál, mint tartalom nélkül fröcsög, uszít, és fenyegetőzik.


Csak egyszer látnám már, hogy az a sz-rtartály bayer próbálja beváltani az egyik fenyegetőzését, kb. szívrohamot kapna 5 másodpercen belül, ha verekednie kellene :D

2023. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Mert azt élvezi, hogy másoknak szent dolgokat megalázzon, lehúzza magához a mocsárba. Legutóbb Húsvét előtt volt egy undorító megjegyzése, úgy emlékszem.
2023. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2# Engem is igazából a radikális ateizmusa riaszt el attól, hogy olvassam, de ha belegondolunk, Bayer is ezt teszi, csak ő közvetett módon. Ő a viselkedésével alázza meg Krisztust, mondhatni ő maga Jézus komplementere. Igazi uszító.
2023. ápr. 17. 21:59
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Tota W intellektuálisan áll a dolgokhoz, Bayer szimplán egy kocsmai paraszt
2023. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Senki nem hasonlítja Tóta W.-t Bayerékhez. Ki-ki a maga nézetei szerint közli, hogy neki melyik tetszik, szemben a másikkal.

Itt ti hisztiztek Bayer miatt és magasztaljátok Tóta W.-t, miközben ugyanezért meg lenézitek, köpköditek a "fideszeseket".

Szimplán hülyék vagytok hiszen nem csak ugyanazt csináljátok, de ti mondjátok ki, hogy ezt tenni milyen lenézendő dolog - és mégis megteszitek.

2023. ápr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

#1


"És nem is fenyegetőzik folyamatosan fizikai erőszakkal"


Mondjuk a sikló vállával meg a 20 kilójával ez inkább komikus lenne, mint félelmetes :-)

Vicc volt, na :-)


Amúgy ha azt mondom, hogy nem értek vele egyet semmiben, akkor nagyon finoman és nőiesen fogalmaztam, ennek ellenére szoktam néha Tóta W cikkeket olvasni, mivel mindenkinek az álláspontját szeretem megismerni.

2023. ápr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
mert Bayer aztán erős
2023. ápr. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Tóta W-t és Bayert is utálom vagy 15 éve. Felháborít, amikor művelt, olvasott emberek írnak fröcsögéseket és ez bizony mindkettőjükre folyamatosan igaz. Klikkvadász senkik, az hogy ezt melyik oldalon teszik, majdnem mindegy. Bayer annyiban gázabb, hogy hatalmi pozícióból lefele ütni mindig szánalmasabb.
2023. ápr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

"Mondjuk a sikló vállával meg a 20 kilójával ez inkább komikus lenne, mint félelmetes :-)


Vicc volt, na :-)"


Találkoztál te már ezekkel élőben?

Mármint bayerrel meg tótával.

Mert én igen.


Ha beküldenénk őket egy ringbe, én nyugodt szívvel fogadnék Tótára.

És nem azért, mert kemény gyerek, hanem mert bayer egy akkora fosrakás. Valami elképesztően szánalmas élőben.

Egyrészt egy s-ggdugasz ő is, másrészt meg egy rozoga öregember, x lábbal, sörhassal, infarktus után.

Tótának mást se kéne csinálnia, mint fél percig ütőtávon kívül maradni, és bojler zsófi ott halna meg szívrohamban.

2023. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten felszínes módon gyalázzák a hitemet és meggyőződésemet, szóval ilyen szempontból tényleg nincs sok különbség.

Csak más a kenyéradójuk...

2023. ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!