Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politika miatt ennyire...

A politika miatt ennyire frusztráltak az emberek a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Folyamatosan tapasztalom. Az USA-ból költöztünk haza 16 év után 2 évvel ezelőtt. Nem bírtunk nem magyarok lenni, nagy volt a honvágy, nagyon örültünk, hogy hazaköltöztünk. Vettünk egy szép lakást és egy szerintünk nem különösképpen kihívó autót (BMW X3). Hozzáteszem, hogy nagyon dolgos emberek vagyunk, én kint 10 órákat dolgoztam sokszor, a feleségemnek volt másodállása is. Nem a lábunkat lógattuk. Az autót se gondoltuk akkora számnak, kint nagyobb, jobb autónk volt. Nem játszuk a külföldről jött gazdagot, nem rázzuk a rongyot! Tegnap pl vittük a gyerekünket a nagymamához, amikor rosszul lett és hányni kezdett az autóban, félre húzódtam, egy járdaszigetre tudtam a dugóban félig felállni, más hely nem volt. Elakadásjelzővel. Az ajtó nyitva volt ahogy a gyereket próbáltuk kiszedni a gyerekülésből és lemosni kicsit miközben hányt még. Ehhez képest a mellettünk eljövő több gyalogos beszólt, hogy mit képzelek a BMW-mmel hogy a járdára parkolok (!) meg kihívják a rendőrséget, stb. Ott fesztiváloztak, miközben még jött a 2 évesből a hányás. Volt autós aki dudált, volt aki fényképezett. Szerencsére ott volt felettünk egy térfigyelő kamera, így mondtam hogy hívjanak rendőrt akkor. A gyalogosoknak 1.5 méter szabad helyük volt de ők frusztráltak voltak mégis. Ha az út közepén állok meg, garantálom hogy az autósok vernek meg minket.

Minden nap tapasztalom ezt! A pénzhiány, a gazdasági helyzet, a politika miatt ilyenek az emberek itthon? Nem látják a pozitív jövőt? Nincs kilátás? Miért kell a másikat támadni?


2023. ápr. 5. 08:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem.azért mert az emberek felének 300 usd megtakarítása sincs,te meg új bmw-vel járkálsz.
2023. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

USA-ban miért van iskolai lövöldözés kb havonta? A politika miatt frusztráltak ott az emberek? Nem látják a pozitív jövőt?


Ezzel arra utalok, hogy azért, mert dugóban rossz helyen parkoltál és beszóltak, ne vonj le következtetést egy egész országról.

2023. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
#8 Részben igen, de ez az ország mindig a bré rosszabbik oldalára került....
2023. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja ahogy előttem mondják, sok magyarnak annyi a megtakarítása amennyit a kocsidban a lábtörlő ér. És hát sokan vannak akik úgy gondolkoznak hogy ha nincs tehenük hát akkor dögöljön meg a szomszéd tehene. Ezért sem jut egyről kettőre az ország, mert aki előre lépne azt a többiek vissza húzzák.
2023. ápr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
#14 és ha a többieknek nem sikerül visszahúzni, akkor a kormány lép akcióba, lásd Digi, és a többiek, akik rájöttek, hogy el KELL akarniuk adni a céget a kormánynak, vagy strómanjainak (löllencs, 4ig, stb).
2023. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
60%
Magyarországon bmw el a társadalom bunkóbbik fele jár, emiatt ha egy átlagember már meglát egy bmw-t tudja, egy tahóval van dolga és így kompenzálnsk.Szerintem jobban jársz, ha eladod a bmw-t mert annak nagyon rossz hírneve van idehaza és veszel egy kevésbé utált járgányt.
2023. ápr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!