Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csodálkoznak a Fideszese...

Miért csodálkoznak a Fideszesek, hogy fogy a magyar, amikor ebben az országban csak az vállalhat gyereket aki örököl ingatlant?

Figyelt kérdés

Akik örökölnek azok a fiatalok kb. fele. Nagyon rossz helyzetben van az, aki vagy nem örököl valamiért, vagy vannak tesói akikkel osztozni kell, mert azok nem tudnak gyereket vállalni, mert egy család számára élhető ingatlan már 90-100 millió forinttól kezdődik. CSOK ide vagy oda, ez megfizethetetlen, így még 1-2 gyereket sem lehet vállalni amúgy, nem hogy 3-4-et amit a Fidesz elvárna.

És ezzel önmagában véve nem is lenne baj, mármint azzal hogy nem vállalnak gyereket a nyomorba a magyarok. Ez tesz minket európaivá. Ez különböztet meg minket Afrikától és Indiától, hogy míg ott a semmire is szaporodnak és szülnek, itt nem. Csak ez a különbség. Ugyanúgy nincs saját gazdaságunk mint a harmadik világnak, ugyanúgy a külföldi tőkének vagyunk kiszolgáltatva, ugyanúgy alamizsna bérek vannak. De nem szaporodunk a semmire! Ha szaporodnánk úgy is hogy szar a gazdaság, nyakamat rá hogy semmivel sem lenne más a helyzet mint Afrikában és Indiában.

De a Fidesz miért csak megnehezíteni akarja a saját lakáshoz jutást? Miért az árakat növeli, ahelyett hogy szociális olcsó bérlakásokat biztosítana, mint Nyugaton? Mert így meg van lőve a magyar fiatalok fele, nincs lehetősége sem gyereket vállalni, egyet sem. A kisebbség az egyedüli aki nálunk szaporodik a nyomorba is, de hát még ezt is sérelmezik sokan, hogy lassan többségbe kerülnek. Miért csodálkoznak ezen? A Fidesz miatt van..


2023. ápr. 1. 11:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
#18 Akkor nincs is értelme hülyeségeket irogatni GyiK-re.
2023. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Jelenleg aki csaladi hazban akar elni, en nincs 90Mja, El kell koltozni 50-60kmrel odebb, lehetoleg ott se varosba, es mindjart kap is egy elheto hazat fel aron. Aztan h elutazgatod az eleted, az mar mas teszta. Vagy egy messzebbi élhető varosban egy lakas.. 50nm egymas hegyen hatan, de aki maskepp nem boldogul, de szeretne legalabb 1 gyereket nem a nagyi nyakan felnevelni, bele kell menjen ilyen kompromisszumokba.

Persze ez nem azt jelenti h egyet ertek a jelenlegi politikai huzasokkal, mert marhara nem... Csak arra valaszoltam h meg lehet oldani...

2023. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!