Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ballibek miért támogatják...

A ballibek miért támogatják ennyire az abortuszt?

Figyelt kérdés

2023. márc. 28. 16:16
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
82%

#50 “ És nekem nem az abortusszal van bajom, hanem azokkal akik úgy kezelik hogy ez olyan mint ha egy óvszert húznék a fszomra, mert csak kinyirunk egy élősködőt.”

Ez csak egy kis töredéke az abortuszt végeztetőknek. A legtöbben nem így gondolkodnak róla.

“ mikor lesz a szerinted parazita élősködő embrió egy élőlénynek nevezhető dolog?”

Szerintem a második trimeszter vége-harmadik trimeszter elején. Amikor már életben tud maradni megfelelő ellátás mellett. Amég csak egy nő testére van utalva, más nem tudja ellátni, addig nem független élet.

2023. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
83%

#48

"Akkor majd a mamádat is kösd le a gépről"

Az nem élősködés, kedves szellemi sérült kommentelő. Az élősködő egy gazdatesten élősködik, egy élő szervezeten és nem egy gépen.

VAgy tőlem mondhatjuk azt, hogy a gép is él, csak akkor amikor a régi telefonodat nem töltöd fel évekig, akkor éhezteted őt és téged börtönbe kell miatta zárni.


Az élősködő a gazdatest erőforrásait használja fel a saját maga életben tartásához.


"emelem te tényleg mesz abortuszra, jobban jár a gyerek halállal mint hogy te legyél a szülője"

Azért mert én nem vagyok olyan ostoba, mint te, még nem lesz igazad. :)


"én is életként tekintek a magzatra, de ha tönkre tesz megegy eletet akkor nem biztos hogy jobban jártunk"

Most amúgy azt írtad le, hogy a mamádat te lekötnéd a gépről, ha valaki élethelyzetén ront, pl. gondoskodnia kell róla.


"Viszont az ilyen idiótákat mint a 41es melyen lenezem, akik parazitakent meg élősködőként tekintenek fejlődésben levő emberekre és zokszó nélkül kikapartatnák"

Mivel ha az élet, akkor a spermium is élet és tömeggyilkos vagy.


#50

"Jó most írhattam volna egy [...]"

Amiket írtál, azok szintén nem élősködők. Ebből látszik, hogy mennyire vagy értelmes, mivel ilyen alapfogalmakat nem ismersz.


"mikor lesz a szerinted parazita élősködő embrió egy élőlénynek nevezhető dolog?"

Amikor már nincs szüksége gazdatestre, mivel ez a definíció. Ha 2 hét után kiszeded a csajból és géppel életben tudod tartani, akkor tedd. Teljesen rendben van és már nem élősködő.


"Ha meg a születés előtt már valamikor élőlénynek szamit, akkor hol van az a màgikus pont, amikor szerinted az élősködő sejt csomó élőlénnyé változik?"

Ott, ahol már gépileg is, de életben tudod tartani, mert onnantól nem kell a gazdatest.

És igen, így ez a definíció függ a technológiai fejlődéstől.

2023. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
81%
Mert alapvető önrendelkezési jog, hogy az ember dönthessen arról, engedi-e a testében élősködni az adott embriót. Ezt az állam csak elbitorolhatja.
2023. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
92%
Miegfigyeléseim szerint aki libsizik, az agyilag zokni.
2023. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
91%
A #gyilkosság-ot kiveheted, mert az abortusz nem gyilkosság, hanem egy műtét, amely sokszor a nők életét menti meg.
2023. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%
Én fideszes vagyok és támogatom.
2023. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
95%
56 legalább vannak még normális fideszesek. Egyébként senki nem az abortuszt támogatja, hanem a nők ilyen téren lévő döntéshez való jogát úgy, hogy ne érje őt hátrányos megkülönböztetés az abortusz miatt.
2023. ápr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy az ide kommentelők 90 százaléka férfi.
2023. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nő egyéni joga
2023. ápr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?

Mindenkinek a szíve-joga az abortusz.


Meg amúgy is, jöhettek itt mindenféle vallási, meg erkölcsi érvvel, de azt nem lehet megcáfolni hogy egy magzatot/embriót biológiailag nem vehetünk embernek..


Akinek meg a szaporodás a mindene, azt eléggé sajnálom hogy egy ekkora állat (szó szerint 🤷)

2023. ápr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!