Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ballibek miért támogatják...

A ballibek miért támogatják ennyire az abortuszt?

Figyelt kérdés

2023. márc. 28. 16:16
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
80%

#36

"embrió teste az nem az anya teste"

Akkor éljen szépen az élethez való jogához, amikor kiszedik az anyából. Senki nem mondta neki, hogy haljon meg, ő döntött úgy. Ha nem akarna meghalni, akkor élne magától.

Legalábbis a logikád alapján erről van szó.


Itt valójában kivesznek egy élősködöt, ami mivel nem tud élősködni a szervezeten, így meghal.

Amíg élősködőről beszélünk, addig ez nem önálló élet.

2023. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
12%
#19 nem kell végignézni, hiszen egyértelmű, hogy nem húzta ki. Ha azt mondja, hogy igen, akkor hazudott, bocsi.
2023. márc. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
90%
Akkor lenne egyertelmu, ha a kihuzas egy 100%-os modszer lenne a fogamzas meggatlasara. De nem az, eleg sokan esnek teherbe annak ellenere, hogy a kihuzasos modszerrel probalnak vedekezni.
2023. márc. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
100%
Az nem is védekezés a gyakorlatban de mindegy.
2023. márc. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
0%

12


Nem a 30 éves kor előtti szexszel van gond, hanem azzal, hogy akkor szépen házasodjon meg és felelősen tervezzen családot!


És amennyiben jönnek e gyerekek... Nem luxuscikkekre kell költeni. Fel lehet a gyerekeket öltöztetni szépen normálisan úgy, hogy jusson is, maradjon is.


"Ha a Fölöttünkvaló ad báránykát, akkor ad hozzá legelőt is."

2023. márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%

#43 nem sokan. Semmire se írhatják hogy 100% mert sokan azt mondják, hogy kihúzták, pedig nem. Na akkor van a "eleg sokan esnek teherbe annak ellenere, hogy a kihuzasos modszerrel probalnak vedekezni".

Vagy azt hiszik hogy mindegy hogy mikor húzzák ki, pl élvezés után 😆

2023. márc. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%
#45 nem mindenki a minimumot akarja adni a gyerekének. Van aki addig vár a gyerekvállalással amég megfelelő anyagi biztonságot el nem ér. Én pl nem akarok addig gyereket amég nincs saját ingatlan. Nem azért, mert ne lehetne felnevelni egy gyereket albérletben, csak én nem akarok. Akkor addig ne is legyen nemi életem? Nyilván egy átlagos 18 éves nem fogja tudni. De akkor most várjon a 10 évet a szexszel? Ez elég irreális. És nincs 100%os hatékonyságú fogamzásgátló módszer.
2023. márc. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 Dzsonszi ***** válasza:
0%

#41

“Akkor éljen szépen az élethez való jogához, amikor kiszedik az anyából. Senki nem mondta neki, hogy haljon meg, ő döntött úgy. Ha nem akarna meghalni, akkor élne magától.

Legalábbis a logikád alapján erről van szó.


Itt valójában kivesznek egy élősködöt, ami mivel nem tud élősködni a szervezeten, így meghal.

Amíg élősködőről beszélünk, addig ez nem önálló élet.“


Akkor majd a mamádat is kösd le a gépről, meg ne etesd meg mert csak élősködő, mivel önmagától nem képes életben maradni… na remelem te tényleg mesz abortuszra, jobban jár a gyerek halállal mint hogy te legyél a szülője.

Egyébként jobboldaliként egyetértek én is az abortusszal, ha végső megoldásként tekintünk ra nem pedig fogamzásgátló módszerként. Ha egy egyetemista kiscsajt fel csinalnak és a gyerek miatt nem tud normális körülményt létrehozni megcsak saját magának se, annak nem lenne értelme, sőt az is lehet hogy a szar élethelyzete miatt nem fog gyereket vállalni később. A kokeróknak se baj ha vissza van fogva az így is elég nagy szaporodásuk.

Ettol függetlenül megértem az abortusz ellenesek érveit, én is életként tekintek a magzatra, de ha tönkre tesz megegy eletet akkor nem biztos hogy jobban jártunk.

Viszont az ilyen idiótákat mint a 41es melyen lenezem, akik parazitakent meg élősködőként tekintenek fejlődésben levő emberekre és zokszó nélkül kikapartatnák…

2023. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%

#48 “ Akkor majd a mamádat is kösd le a gépről, meg ne etesd meg mert csak élősködő, mivel önmagától nem képes életben maradni”

A különbség annyi, hogy a mama leélt egy életet. Ő létrehozott dolgokat, meglévő élt életről van szó, amit folytatni szeretne, nem egy nemlétező életről, ami max lehetőség.

2023. márc. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 Dzsonszi ***** válasza:
79%

#49

Jó most írhattam volna egy leukémiás kisgyereket is, aki önállóan napokon belül meghalna, vagy egy koraszülöttet, akkor tegyük ki a tajgetoszra mert valószínűleg úgyse éli túl meg még úgyse élt le egy eletet, mit eloskodjon rajtunk?

És nekem nem az abortusszal van bajom, hanem azokkal akik úgy kezelik hogy ez olyan mint ha egy óvszert húznék a fszomra, mert csak kinyirunk egy élősködőt. És ezzel a visszataszító stílussal csak méginkább abortusz ellenesekké teszitek azokat, akik nem értenek egyet vele.

Amúgy egy kérdés: mikor lesz a szerinted parazita élősködő embrió egy élőlénynek nevezhető dolog? A szuletes pillanatában, az sem számít hogy ha hónapokkal előtte vennénk ki még életképes tudna lenni? Ha meg a születés előtt már valamikor élőlénynek szamit, akkor hol van az a màgikus pont, amikor szerinted az élősködő sejt csomó élőlénnyé változik?

2023. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!