Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem egyértelmű mindenkin...

Miért nem egyértelmű mindenkinek hogy Mészáros L. az csak stróman?

Figyelt kérdés
Én felcsúti vagyok és itt mindenki szamára egyértelmű hogy az egész vagyon Orbánéké.
2023. márc. 18. 20:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9es

Szándékosan nem követem a híreket. Semmit. Hallottam már a Simicska nevet de nem tudom ki az. Valami miniszter volt gondolom.

2023. márc. 18. 21:15
 12/17 A kérdező kommentje:
10es: Tudtommal a magyar kormány a mai ellenzék. Egy ellenzék kormányzás az EU -n belül.
2023. márc. 18. 21:16
 13/17 anonim ***** válasza:
Simicska állt Mészáros és Orbán meggazdagodása mögött, konkrétan.
2023. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem csak Lölő az egyetlen Stróman, csak a média csámcsog ezen..


Rengeteg kissebb nagyobb Stróman van még, és nem csak Orbánéknál...


A többi kiskirály is strómanokat tart, akár önkormányzati vagy pénzügyőrségi / rendőrségi szinten is, de a sportba is beszivárgott ez már bőven, sőt szerintem minden nagyobb cégbe.


A törvényesitett verzióját meg úgy hivod, hogy "munkaerőkölcsönző"... Lényegébe a többi STRÓMAN is ugyanezt csinálja... Szolgáltatásokat végeznek mások nevében...

2023. márc. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Maffia Állam...


Az egész ország / államháztartás az összes hatóságával úgy ámblokk...

2023. márc. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Csak ezt a néhány cikket fusd át, érteni fogsz mindent!


[link]


Én nem mondom, hogy ez 100% ban igaz, de sajnos az 50% nál többet volt szerencsém megtapasztalni, innentől nincs több kétségem, és kérdésem sem.


Ez a "modell" létező, és működtetett dolog!

2023. márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Pénzmosás, járulékcsalás, számlagyártás, szoftverkalózkodás – nyomtalanul eltűnt strómanok, 2. rész


[link]

2023. márc. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!