Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is úgy van vele, hogy -...

Más is úgy van vele, hogy - hála Orbán inflációs politikájának - csak olcsóbb vagy akciós/leértékelt élelmiszerre van pénz?

Figyelt kérdés

Régebben minőségibb ételek is megfizethetőbbek voltak, most már meg pár hónapja azon kapom magam, hogy csak azt tudom megvenni ami olcsóbb és gagyibb minőségű, vagy ami éppen akciós és/vagy épp akkor járna le a szavatossági ideje pár nap múlva, ezért kénytelenek leárazni. Azokra szoktam lecsapni sokszor.

Más is érez hasonlót, hogy amikor a kasszához ér és nézi miket vett, azt veszi észre, csak akciós termékek vannak már csak a kosárban?


2023. márc. 17. 19:54
A kérdező szavazást indított:
Én mindent megveszek amit eddig is vettem, semmi változást nem érzek az életszínvonalban.
Mostanában én is egyre többször az akciós termékeket választom.
Ma már én is csak eleve olcsó, vagy akciós vagy épp leárazott termékeket veszek.
Nincs pénzem kielégítő táplálkozásra, minőségi éhezésben szenvedek.
Vannak olyan napok a hónap végén amikor már szó szerint semmire sincs pénzem, szóval néha teljesen éhezem napokig.
13 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Csak mindenből a legolcsóbbat veszem, de ez leginkább Putyin háborújának köszönhető, még akkor is ha Viktor is rátett egy lapáttal.
2023. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%

Nekem lenne pénzem drága kajákra is, jól keresek.

De sose költöttem ilyesmikre - teljesen mindegy, hogy a 200 Ft-os vagy 100 Ft-os joghurtot zabálod, vagy a 2000 Ft-os vagy a 700 Ft-os párizsit, vagy a drága Pick szalámit vagy a sajátmárkás ócsó szalámit.

2023. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Kimégy Ausztriába a Csehekhez vagy Szlovákiába hasonló árak vannak , nem Orbán hanem Putyin miatt.
2023. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3


Igen, az árak hasonlóak, csak a fizetések sokkal magasabbak.

2023. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A kávézaccot is lefőzöm mégegyszer mióta van ez a háború.
2023. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
4 . A szlovákoknál hasonló a fizu, persze az osztrákok ötször jobban keresnek.
2023. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha az lenne az inflációs politikája, hogy adóemelések és megszorítás, akkor is csak akciós élelmiszerre lenne pénzed.
2023. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hála Orbánnak már nincs olyan, hogy "olcsóbb". Csak drága, k_rva drága, meg mocskosul drága.
2023. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát brutális, hogy mennyit drágultak a dolgok. Pedig évek óta minden nap tudok reggelente Starbucksozni, de lehet lassan szakítanom kell ezzel a szokásommal. 😭
2023. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%
@2 igenytelen proli fideszesnek persze hogy teljesen mindegy
2023. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!