Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akarunk lejönni az...

Miért nem akarunk lejönni az orosz vonatról és eröltetjük továbbra is az energiafüggőséget?

Figyelt kérdés
[link]

2023. márc. 6. 08:56
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
9es, elolvasnád mégegyszer a kérdést kérlek, a kérdés pont az, hogy miért ragaszkodunk az orosz energiafüggésért, egy szóval sem irtam sehol, hogy én ezt akarom.
2023. márc. 6. 09:12
 12/31 anonim ***** válasza:
45%

11#

Én értem a kérdést. Valahonnan csak kell olajat meg gázt importálni. Például Venezuelából, de az sem kellően demokratikus.

2023. márc. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Az ország adottságai miatt elkerülhetetlen, hogy függjünk valakitől. Nyilván ennek a mértéke csökkenthető, de nem szüntethető meg teljesen. Ez költséges, hosszú folyamat, így évek kellenek hozzá
2023. márc. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
63%
13# Talán ha több forrás lenne akkor nem lenne függés...
2023. márc. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Akkor mégegyszer megkérdem, a szomszéd országaink, tehát Ausztria, Szlovákia, Csehország -tudom, nem közvetlen-, mennyivel vannak jobb helyzetben, mint mi? Nekik több tengerpartjuk lenne?
2023. márc. 6. 09:21
 16/31 anonim ***** válasza:
90%

A kérdező, a válasz az, hogy a drága orosz szállítással bizonyos zsebekbe tetemes pénz megy, gazdagodnak ezen.


Az orosz gázzal nincs baj, mint egy forással, de 15 évre leszerződni előre, az nem véletlen.

2023. márc. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Igen, én ezzel tisztában vagyok, mint, ahogy azzal is, hogy van valami 3. szereplő az orosz-magyar energiakapcsolatban, nyilván ez a mutyit szolgálja és valamilyen ner cég lehet. Csak közben az ország biztonságát kockáztatja a kormány ezzel. És senki se jöjjön nekem az elhelyezkedésünkel, amikor a környező országok meg tudják máshogy oldani.
2023. márc. 6. 09:27
 18/31 anonim ***** válasza:
69%
#15 Úgy hogy nekik már rég nincs a falon a sarló-kalapács, míg mi még mindig tövig....
2023. márc. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
Mert ők az édestestvéreink.
2023. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
73%
#1 a szovjet olaj nem olcsó, menj csak el egy magyar benzinkútra, aztán menj el egy románra, egy szlovénra, vagy bármelyik környező ország benzinkútjára, és nézd meg az árakat.
2023. márc. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!