Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok mi a véleményetek...

Liberálisok mi a véleményetek a Bite Zsolt ügyéről?

Figyelt kérdés

2023. febr. 19. 15:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
56%

"Én csak azt tartom érdekesnek (nem vagyok liberális), hogy amikor itt egy olyan kérdés merül fel, hogy egy 20-22 éves fiú (aki külsőleg lehet, hogy csak 17-18-nak néz ki) jár egy 15 éves lánnyal (akik közül egyébként elég sokán jócskán többnek néznek ki a koruknál és a nagyrészük - kapcsolati szempontból - szóba se áll koruk beliekkel -hasonlóan a 17-18 és a 20-23 éves korosztállyal - akkor az itteni jócskán liberális többségű publikum minimum kiherélné a srácot… "


Én meg tartom érdekesnek, hogy te ezt honnan szeded? Mert ugye "az itteni jócskán többségű liberálisok" ritkán találkoznak a politika kategóriában ilyen kérdésekkel, vagy tévedek? Akkor honnan tudod a véleményünket?


üdv. egy jócskán liberális

2023. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

#8


téged se kéne diákok közelébe engedni, ti aberráltak tünjetek el a gyerekek közeléből

2023. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
45%
Kártérítést kell neki fizetni, amiért az Orbánék megsértették a jogait. Az unionak vissza kellene tartartani az unios forrásokat addig, amíg az Orbán nyilvánosan bocsánatot nem kér Bite Zsolttol.
2023. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Orbánék fogadták el a törvényt, ami ezt lehetővé tette. Nem helyeslem, szerintem fel kellene emelni a beleegyezési korhatárt 18 évre akár hetero emberről akar homoszexuális emberről beszélünk. De a Fidesznek hála, semmi törvényt nem sértett a delikvens. Náluk lehet reklamálni.
2023. márc. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Andizsuzsi ***** válasza:
46%

"fel kellene emelni a beleegyezési korhatárt 18 évre akár hetero emberről akar homoszexuális emberről beszélünk."


Ez azért elég életszerűtlen lenne.

2023. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
#25 nagyon sok országban így van. És mégis élnek.
2023. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

18:14-nek: Konkrétan Törökországon kívűl (már amennyiben azt európai országnak tekintjük) mindenhol 18 alatt van a beleegyezési korhatár Európában. De még 17-es határ is csak Írosrzágban és Cipruson van.


[link]


A térképet érdemes megnézni.

2023. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Bocs: 19:14-ment az előző üzenet. 09:44-es voltam.
2023. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én nem csak Európára értettem. Ott van pl az USA egy picit számottevő ország, mint tudjuk, ott 18 a beleegyezési korhatár, és keményen be is tartatják, szigorú börtönbüntetéssel, ha valaki kiskorúval közösül. Nem gondolom, hogy mindenben igazuk van, de ebben konkrétan mélységesen egyetértek az amerikaiakkal.
2023. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Andizsuzsi ***** válasza:
45%

"Ott van pl az USA egy picit számottevő ország, mint tudjuk, ott 18 a beleegyezési korhatár, és keményen be is tartatják, szigorú börtönbüntetéssel, ha valaki kiskorúval közösül. "


Ugye azt te sem gondolod komolyan, hogy az USA-ban a tinédzserek nem élnek nemi életet?

2023. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!