Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok mi a véleményetek...

Liberálisok mi a véleményetek a Bite Zsolt ügyéről?

Figyelt kérdés

2023. febr. 19. 15:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy ha a Fidesz olyan nagy gyermekvédő és ezt annyira elítélik akkor miért nem módosították már a beleegyezési korhatárt?

Többször is módosítottak a btk.-n, de ez valahogy mindig így maradt benne.

Konkrétan az ügyről pedig azt gondolom, hogy nem helyes ha egy 15 és egy 40 éves viszonyt folytat, különösen akkor ha befolyási viszony van közöttük.

Én 16 évre emelném a korhatárt mind azonos neműek, mind heterok esetében.

2023. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
73%

#4

"Bezzeg Szájerről volt nekik, és természetesen pl Géczyről sem"

Az előbbi bűncselekményt követett el, az utóbbi nem.

Az előbbi erkölcstelen volt, az utóbbi nem, legalábbis nem amiatt, amire utalni próbálsz.


Szájer előadta a nagy konzervatív emény gyereket, aki még ránézni sem tud más férfira, közben pedig illegális meleg bulikba jár. Ez gerinctelenség miatt elítélendő.

De ugyanúgy egyetlenegy liberálist sem zavart volna, ha nem hazudta volna magát konzervatívnak és legális lett volna a buli.


Ugyanúgy Borkai ügyében is a legnagyobb probléma, hogy ő is konzervatív mény kereszténynak hazudta magát és emberek ezért szavaztak rá.

2023. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 x0 ***** válasza:
62%
Eddig nem derült ki, hogy bármi rosszat tett volna. Mondták hogy felvilágosításon csak az azonos neműekről volt szó. Ettől még lehet, hogy felvilágosította őket hogy mi is az a szexualitás: ellenkező neműek között, utána pedig hiánypótlónak elmondta amit akart: mivel más nem nagyon fogja nekik elmondani. Az azért fontos, hogy olyan is van, tudjanak róla. Említették még hogy öngyilkossággal kapcsolatos dolgokról is szólt nyilvánosan a weben, de erről semmi többet se hallottam, így nem tudom mi volt konkrétan: lehet hogy pont ellenezte, lehet hogy csak annyi volt hogy mik vezethetnek oda: megelőzési célból. Nem fogom ezalapján megítélni. A Bibliában szokás, hogy csak annyit mondanak megszállta a Sátán, minden egyebet találjunk ki mi: még azt is, hogy ezek szerint nem tetszik neki benne valami. Meg pusztán ezalapján ítéljük is el. Aztán ha tudjuk konkrétan mi is, sokszor a Sátánnak adunk igazat: én legalábbis. Szóval én nem ítélkezek ilyen semmik alapján.
2023. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
25%
A pedofil hajlamú emberekre erényövet kellene helyezni.
2023. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 Andizsuzsi ***** válasza:
55%

"A pedofil hajlamú emberekre erényövet kellene helyezni."


A kezeiket meg összekötni, szájukat beragasztani?

2023. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
43%
Az erényöv talán elég, esetleg kasztrálni is lehetne.
2023. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen problémás, ha egy pedagógus (vagy asszisztens) egy 18 év alattival folytat ilyen viszonyt, függetlenül attól hogy jogilag milyen megítélés alá esik a konkrét eset. Viszont nekem ez az egész dolog bűzlik. Az EU problémázik a melegek diszkriminációja miatt, a pedagógusok követelőznek, meg van egy csomó minden amiről jobb elterelni a közvélemény figyelmét. És van egy idióta, aki tesz egy szívességet.
2023. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Andizsuzsi ***** válasza:
55%

"Az erényöv talán elég"


Mert ha csak tapogat, az rendben van?

2023. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Én csak azt tartom érdekesnek (nem vagyok liberális), hogy amikor itt egy olyan kérdés merül fel, hogy egy 20-22 éves fiú (aki külsőleg lehet, hogy csak 17-18-nak néz ki) jár egy 15 éves lánnyal (akik közül egyébként elég sokán jócskán többnek néznek ki a koruknál és a nagyrészük - kapcsolati szempontból - szóba se áll koruk beliekkel -hasonlóan a 17-18 és a 20-23 éves korosztállyal - akkor az itteni jócskán liberális többségű publikum minimum kiherélné a srácot… Tehát 20-22 és 15-16 évesek kapcsolata elfogadhatatlan, de egy 40 év feletti és egy 15 éves kapcsolata magánügy…
2023. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 x0 ***** válasza:
19-es: lehet hogy itt a többség liberális, nem tudom. De ha van 1 nem liberális, már akkor is az tud írni mindent, túlzást, fanatikus dolgokat. Szóval ha itt a többség liberális is, még akkor se jelenti, hogy akik annál a kérdésnél írtak elítélő hozzászólást, azok is liberálisak. Van néhány nem liberális. Például ha körülmetélésről kérdez valaki, egyesek egyből ajánlják hogy az milyen jó. Ettől még a többség nem lesz mellette. Aki liberális, annak a 39 - 15 nem túl sok, sőt, attól függően, hogy mennyire liberális, a 110 - 10 se. Szóval aki 22-15-ről ír elítélően, az szexuális szempontból egyáltalán nem liberális. Aki 50-15-ről ír elítélően, az meg nem annyira liberális. Aki 110-10-ről ír elítélően, az meg nem ultraliberális. Szóval liberálisban is van kevésbé meg jobban liberális: nem liberális vagy nem, nem 1 biten dől el, hanem az van hogy mennyire liberális.
2023. márc. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!