Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet hogy a "Számok - a...

Hogy lehet hogy a "Számok - a baloldali álhírek ellenszere" orosz és kormánybarát hazugságyár facebok oldal nem szedte szét Orbán Viktort, hogy Zelenszkijjel kezelt?

Figyelt kérdés

Pedig múltkor Novák Katalint nagyon kemény kritikát kapott tőlük, amiért fotózkodni mert Zelenszkij mellett. Vagy ő még feláldozható egy provokáló hecc kedvéért, de a Doktorminiszterelnökúr már sérthetetlen bármit is csinál? Belőle már nem lehet félre magyarázott provokatív posztokat gyártani, akkor sem ha ilyen magas labdát ad?


Egyébként már Novák Katalinnál is ezt éreztem, hogy ő a "feláldozható" kategória, akiből még simán legyártják a Fidesztálib hergelést, de magasabb rangú személyekhez, pláne Orbán Viktorhoz, még az orosz és kormánybarát kamugyár sem mer hozzá nyúlni.


2023. febr. 10. 06:03
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

"Számok - a baloldali álhírek ellenszere"🤣🤣🤣🤣

Na erről sem hallottam még. És kik állítják ezeket a számokat, és honnan tudják őket?

2023. febr. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 D-Mano ***** válasza:
83%

Egyszer egy másik Fidesz-propaganda facebook oldal írta ki, hogy ezt a kata törvénymódosítást azért nem kellene. Aztán pár poszt után elhallgatott, majd a kata tüntetőket kezdte el szídni / gúnyolni. Ki van nekik adva az ukáz, hogy mit lehet és mit nem.

Szerintem Novák Katalin másodlagos figura (ja, ennyire kiüresített pozíció a köztársasági elnök), őróla lehet háborogni, no de a Duce, Lord Orbán Viktor szent és sérthetetlen.

A Fidesz propagandába is beleillhetett, hogy hangulatot keltsenek Ukrajna ellen AKKOR Novák Katalinnal. De most mást csinál a Fidesz, most máshogy kell nézni a dolgot. A Fideszeseket egyébként sem zavarja az, ha Orbánék teljes ellentmondanak annak, amit még tegnap máshogy mondtak. És kikezdhetetlen az érvelésük: ha tegnapi kijelentést hozod fel nekik, akkor a tegnapi helyzet szerint "érvelnek", ha a mai kijelentést, akkor a mai helyzet szerint, az ellentmondás tényére meg nem reagálnak.


Egyébként meg én már rég le vagyok tiltva a "Számok - a baloldali álhírek ellenszere" oldalról. Mert egyszer arra verték a mellüket, hogy mennyi új buszt szereztek a vidéki közlekedésnek, én meg bekommenteltem egy pont azelőtti napi cikket, hogy folyamatosan csökkentik a járatokat, mert egyre több soför mond fel az elégtelen munkakörülmények, fizetések miatt. Írtam, hogy "jó ez a sok új busz, de nincs aki vezesse".

2023. febr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!