Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Fidesz uralma...

Pretorius25 kérdése:

Szerintetek a Fidesz uralma kibírja 2030-ig? Vagy összeomlik addigra?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 23:05
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
88%
Addig fogja birni amig az ellenzek ra nem jon arra, hogy nem valami ellen hanem valami cel erdekeben kell dolgoznia. Azzal, hogy folyamatosan az egyetlen epkezlab gondolatuk az, hogy o1g (es ez sem sajat gondolat) soha, senki nem fog rajuk szavazni. Sokszor az az erzesem, hogy nem is akarjak a kormanyzast, tok jo nekuk igy ellenzekben. Kormanyon van felelosseg, itt meg koszonik szepen jol megvannak, a penzek megjonnek, jol elnek es nem kell semmiert felelosseget vallalniuk, meg a sajat dolgaik irant sem.
2023. febr. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Persze ez így van! 2022 áprilisában az ellenzék gyakorlatilag elszabotálta a választási esélyeiket. Kényelmes ez nekik, mert árnyékkormány bármit ígérhet, mondogathat, felelősségük nincs!
2023. febr. 5. 06:30
 13/24 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi kifogja bírni. Sőt még 2030-as választásakor 100% fidesz győzelem lesz. Mert csak fideszesek fognak élni az országban.
2023. febr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%
Amíg orbán él addig megválasztja ez a nép.
2023. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi vagyok én? Látnok? Nem látok a jövőbe.

1941-ben a jövőt úgy látták az emberek Hitler megnyeri a világháborút és elbukta 3,5 év alatt. 2006-ban úgy nézett ki tavasszal a Gyurcsány-kormány megdönthetetlen. Azt kiderült elcsalták a választás, szétverték az ellenzéki ez irányú tiltakozásokat. Azóta úgy nézz ki nincs esély a Fideszt megverni. Ki tudja megmonda mit fog hozni az élet 2030-ig? Lehet összeomlik az Orbán-rendszer amiatt, hogy a külgazdaságilag elszigetelődig teljesen. Lehet 3. világháború lesz azt megnyerjük vagy elveszitjük. Nem látunk a jövőbe. Nem tudhatjuk mi jön. Ez az egy ami biztos. Viszont ez nagyon.

2023. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan megalkuvó és szolgalelkűvé lett az ország népe mint amilyenre Orbán vágyott. Ráadásul totálisan funkcionális analfabéták vagyunk, tehát biztosan lesz még két ciklusban Orbán. Sőt, megpuccsolhatja úgy a demokráciát, az alkotmányt amilyenre még nem volt példa. És én inkább ettől félek jobban.
2023. febr. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
15-ös. Természetesen nem látsz a jövőbe. Egyikünk sem. Csak a véleményetekre, gondolataitokra vagyok kíváncsi e témában.
2023. febr. 11. 13:31
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy megbukjon az Orbán-rendszer. Ahhoz valami hatalmas katalklizma kellene, aminek egyelőre semmi előjele. Nagyon sok kormánykrikus elemző 2023 januárjára az apokalipszist vizionálta Magyarországra, de a helyzethez képest nyugi van. Valahogy fent tud a kormány maradni a vizen. Én sem értem hogyan csinálják.
2023. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Kommunikáció, M1, Kossuth rádió, a szegény tudatlan rétegek kihasználása, pl.: közmunkások, közszférában dolgozók függésben tartása, a többieknek pénzek támogatások csepegtetése, h érdekük legyen a Fideszre szavazni, illetve mindenért más a hibás. ( Soros, EU, Ensz, migránsok, covid, amerika, ukrajna, dollár baloldal stb. ) Szóval ők vannak már 13 éve hatalmon, de ami rossz azért más a hibás, ami jó, azt meg csak nekik köszönhetjük! Ezek a titkai a Fidesz fennmaradásának.
2023. febr. 11. 18:54
 20/24 NTBS ***** válasza:
Ha ellenzéki oldalon lesz változás, akkor van esély a változásra. Másképp nincs!
febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!