Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ország és magunk szempontjá...

Az ország és magunk szempontjából nem lenne jobb ha törölnénk a 2026-os választásokat?

Figyelt kérdés

És mindenféle verseny nélkül a fidesz folytatná az ámokfutását.

A vége úgyis az lenne hogy milliárdokat tapsolna el azért, hogy trónon maradhasson.Nem beszélve hogy a 4 évből rengeteg időt és pénzt fordítana arra hogy megerősítse a vezető pozícióját, azon ügyködne hogy leválthatatlan legyen.De mindez a magyar lakosság kárára.

Ha nem lenne a választás miatti eszetlen pénzszórás, nem remegnének hogy hatalmon maradhassanak, akkor később sem kéne megszorításokat eszközölni (mint most), azért hogy feltöltsék az üresen kongó államkasszát a magyar emberek pénzéből.



2023. febr. 3. 06:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
16%

29 Látod, nem érted. Én téged nem minősítettelek és nem neveztelek DK-snak. Ha annak érzed magad, a te bajod.


És nem értetted: te nevezed félkatonai szervezetnek mert egy újságíró ezt mondta (ettől igaz?).

Egy másik újságíró tett egy vállalhatatlan kijelentést a pápára. Ettől ő az egész jobboldal?


Mert a baloldalon ezeket nem újságírók követik el, hanem politikusok. Az újságírót senki nem választja (lásd Tótav, akitől szánalmasabb és egyházgyalázóbb nincs). A politikust a közössége támogatja.


Érted a különbséget?

2023. febr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
100%
31. Akkor is gáz, hogy lel ért járatva a magyar nép...
2023. febr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
100%
Le lett*
2023. febr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
83%
33 Ezért feleljen majd az aki tette. A baloldal meg feleljen azért akiket képviselőjének választ, akik nem 1-2 alkalommal, hanem folyamatosan járatják le a magyar népet. Ugye aggódsz e miatt is?
2023. febr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy értem a különbséget, csak nem arra reagáltál, amit irtam, nem irtam, hogy DK-snak érzem magam, hanem ezt irtam, szó szerint:

nálunk a te értelmezésed alapján az, hogy én egyenlő vagyok a DK-val, nem, én nem vagyok egyenlő a DK-val, nem is szavaztam a DK-ra, viszont a kérdés a következő:


És nem csak Huth Geri nyilatkozott igy, hanem Gajdics Ottó és Lentulai Kriszitán egy posztban is vállalta, hogy ő nem újságiró. Ami KESMA-hoz tartozik, az nem újságirás. Semmilyen pontja sem valósúl meg az újságirás kritériumainak, egyedül a kormány politikájának legalizálására, igazolására szolgál, a mások által felvetett problémák bagatelizálása mellett.


Ezért kérdem, hogy egy ilyen rendszerrel az oldalatokon, lenne-e bárki, akit elfogadnál, mint kormányfőjelölt?

2023. febr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
80%
34. Tuti nekem akartad szánni? 😥😅
2023. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
16%

Félremagyarázod NEM VÁLASZTOTT újságírók kijelentéseit. Mi köze hozzá bárkinek, hogy magánemberként Gajdics vagy Lentulai minek tartja magát?

Miközben MZP (aki miniszterelnök jelölt volt!), meg Tóth Bertalan, meg Gyurcsány vállalhatatlan kijelentéseit az egész baloldal védi. Ők közpénzből élő választott politikusok.

2023. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
100%

Nem magyarázom félre, ezeknek az embereknek és az általuk működtetett médiumoknak és médiarendszernek együttesen több vesztett sajtópere van, mint bárki másnak ÖSSZESEN a magyar sajtó történelmében és közben csak 1 év alatt nagyobb állami büdzséből gazdálkodhatnak, mint a teljes Rolling Dollar story.

Ha jönne bár Gibsz Jakab, aki friss és üde és ártatlan és semmit sem tudsz róla, de ez a szervezet válltig állitaná, hogy akkumulátorgyárrá operálná az összes transzot, megfelelne neked és szavaznál rá Orbán ellenében?

2023. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
0%

Én megértem, hogy a baloldal (mivel valós esélye nincs) szeret fikciókkal játszani (ha jönne, ha lenne, ha az történne), de a felnőttek világában ez nem így működik.


Ha a szomszéd brummogna és traktor lenne biztosan azzal szántanék. Semmi értelme a kérdésnek.

2023. febr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor kijelenthetjük, hogy bár nem ragaszkodsz Orbánhoz, de mivel rajta kivül nem lehetséges alternativa, akire szavaznál, ezért szavazol rá?
2023. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!