Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ország és magunk szempontjá...

Az ország és magunk szempontjából nem lenne jobb ha törölnénk a 2026-os választásokat?

Figyelt kérdés

És mindenféle verseny nélkül a fidesz folytatná az ámokfutását.

A vége úgyis az lenne hogy milliárdokat tapsolna el azért, hogy trónon maradhasson.Nem beszélve hogy a 4 évből rengeteg időt és pénzt fordítana arra hogy megerősítse a vezető pozícióját, azon ügyködne hogy leválthatatlan legyen.De mindez a magyar lakosság kárára.

Ha nem lenne a választás miatti eszetlen pénzszórás, nem remegnének hogy hatalmon maradhassanak, akkor később sem kéne megszorításokat eszközölni (mint most), azért hogy feltöltsék az üresen kongó államkasszát a magyar emberek pénzéből.



2023. febr. 3. 06:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
84%

20

figyu én már tudom tőlük:

migráncs

gyúcsány

nemváltó óvodások

2023. febr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
0%

20. Pl azt mondod közel az államcsőd. A baloldallal már túl lennénk rajta. Pl. lenne ismét 10-12% munkanélküliség (szeretnél ebbe a körbe tartozni?).

Pl. lenne, amit ígérnek differenciált szja (szeretnél a 15% helyett 20-25%-ot fizetni?)

Pl. még az a kis béremelés sem lenne a minimálbérből élőknek ami most van, mert ők csak fillérekkel emelték.


Ezt érnék el szerintem a kormányzásuk első 30 napján és innen indulna lefelé a spirál.

2023. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
84%

22es, akkor nem tök mindegy, hogy ki kormányoz?

Nem lenne egyszerűbb megpróbálni egy másik kormányt, legalább ott lenne egy esély, hogy elkerüljük a teljes összeomlást. Csak azért, ne legyen baloldal -l@f@szt baloldal ez, ellenzék-, mert nem szimpatikus?

13 éve nem volt más kormányon, b+, ideje lenne megpróbálni, milyen, hátha igazad van, de ennél rosszabb nem lehet.

2023. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
4%

23-as leírtam csak pár dolgot példaként mi minden lenne rosszabb. És ez csak a spirál kezdete lenne.

Általában értelmes ember, ha nehéz a sorsa nem vált még rosszabbra.

A baloldaliak még rosszabbra akarnak.

No comment.

2023. febr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
94%

24es akkor még 13 Orbán és még 13 év ebből?


Senki se maradjon otthon?

2023. febr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
61%

Nem ragaszkodik senki Orbánhoz. Csak jöjjön jobb alternatíva, ne rosszabb.

A jelenlegi kínálat rosszabb. (tapasztalatból tudjuk, hisz kormányoztak már csak más néven).

2023. febr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
93%

26-os, lenne neked alternativa egy olyan félkatonai szervezettel a hátatokon, aki még a pápát is lejáratta?


komolyan lenne ilyen?

2023. febr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
7%

27 Attól, hogy valakik szubjektív módon félreértenek dolgokat, még nem lesz igaz.

Furcsa, hogy egy megjegyzés a pápára nálatok lejáratás, de a DK-t, aki páros lábbal tapossa az egyházat inkább válasszuk.

Vagy egy riporter véleménye releváns, de a baloldal "függetlennek" és "objektívnak" tartja az összes médiumot, akikből aztán DK-s képviselők lesznek.

Szeretjük a kettős mércét.

2023. febr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
86%

28 a nálunk a te értelmezésed alapján az, hogy én egyenlő vagyok a DK-val, nem, én nem vagyok egyenlő a DK-val, nem is szavaztam a DK-ra, viszont a kérdés a következő:

lenne neked alternativa egy olyan félkatonai szervezettel a hátatokon, aki még a pápát is lejáratta?



komolyan lenne ilyen?

2023. febr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
90%
22. Európai szinten náluk a legszarabb a minimálbér. Bármelyik külföldi ismerősömnek mesélek arról, hogy itt mennyit keres például egy tanár, kiakadnak, hogy él meg belőle.. de mégis hogy? Sehogy...
2023. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!