Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz Magyarországgal?

Mi lesz Magyarországgal?

Figyelt kérdés

Mi ez a nagy bizalom a Fidesz felé Magyarországnak?

Megnyerték a Parlamenti választást és az önkormányzati választást is rengeteg helyen!

Az még ridegebb hogy a ha nem a Fidesz nyert valahol akkor sz MSZP vagy ha nem az MSZP nyert akkor biztos a Fidesz!

Ez a két maffiózó párt az első két helyen!

Félek a jövőtől!Félek az elkövetkező 4 évtől!


2010. okt. 4. 07:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%
Látod az mszp-nek elég volt egyszer bizonyítani,hogy frankón padlóra tudják küldeni az országot.....
2010. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
41%
én is fideszre szavaztam a képviselő választáson illetve polgármester választáson, de csak azért , hogy lakóhelyem el ne essen az esetleges pályázatoktól és más lehetőségektől. A fidesz a király, legalábbis 4 évig biztos
2010. okt. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
12%

"Az országot csak mi 10 millióan tudjuk jobbá tenni,a kormánytól ezt ne várd el.Kemény kitartó munkával 30-40 év alatt közelíthetünk a nyugati életnívóhoz."


azt azért tedd már hozzá , hogy közelíthetünk talán a MOSTANI nyugati életnívóhoz...


30-40 év múlva elérjük azt a szintet ahol most ők vannak, de 30-40 év múlva szerinted ők hol lesznek?:D

2010. okt. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem miért siránkozik mindenki a Fidesz ellen? Adjatok időt nekik is,hiszen nem olyan régóta vannak hatalmon...Basszus az MSZP 8 évig rombolta,zúzta ,kizsigerelte az országot! Miért várjátok,hogy a Fidesz a szarból várat csinál???A helyzetet amiben vagyunk egyenlőre az Mszp-nek kell megköszöni...

Szerintem nem lesz olyan rossz ez a 4 év..

2010. okt. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Shanokk ***** válasza:
85%

Tényleg elhiszi valaki, hogy a logon kívül van különbség a a pártok között? Tényleg azt hiszitek, kis egysíkú halandó emberkék, hogy a mi sorsunk érdekli a Parlamentben ülésezőket? Tényleg úgy hiszitek, hogy a nyomorult életetek sorsa izgatja bármelyiküket is? Nézd meg az igazolványaidat és figyeld meg mit kérnek, ha hivatalos ügyet intézel. Senkit nem érdekel, hogy hívnak, milyen az életed. Csak egy kódszám vagy. Élsz vagy halsz, nem érdekli a kormányokat, de még a szomszédodat sem.

Csak azt nem értem, akkor titeket miért érdekelnek ŐK (politikusok)?

2010. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
A helyzetet nem csak az mszp-nek kell "megköszönni",hanem az összes kormánynak,amelyik eddig valaha is hatalmon volt!
2010. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"Nem igazán volt választása az embereknek. Sajnos itt ez a két párt az úgymond "nagy hatalom"."



Az hogy melyik párt a nagyhatalom épp az embereken múlik, nem az árokparton ücsörgő sünökön. Ők szavazták meg maguknak, viseljék is a következményeket. Én csak azokat sajnálom akik nem rájuk szavaztak.

2010. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Nem értem miért siránkozik mindenki a Fidesz ellen? Adjatok időt nekik is,hiszen nem olyan régóta vannak hatalmon..."


Ők is már az ötödik évük tapossák kormányon, és épp azért tartunk ott ahol tartunk.

2010. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"Mi lesz Magyarországgal?"


Be darálja az Unió.

2010. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"Tényleg elhiszi valaki, hogy a logon kívül van különbség a a pártok között? Tényleg azt hiszitek, kis egysíkú halandó emberkék, hogy a mi sorsunk érdekli a Parlamentben ülésezőket? Tényleg úgy hiszitek, hogy a nyomorult életetek sorsa izgatja bármelyiküket is? Nézd meg az igazolványaidat és figyeld meg mit kérnek, ha hivatalos ügyet intézel. Senkit nem érdekel, hogy hívnak, milyen az életed. Csak egy kódszám vagy. Élsz vagy halsz, nem érdekli a kormányokat, de még a szomszédodat sem.

Csak azt nem értem, akkor titeket miért érdekelnek ŐK (politikusok)?"


Ezzel a válaszolóval 100%-osan egyetértek!!!

2010. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!