Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen párti lett a polgármest...

Milyen párti lett a polgármesteretek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 22:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
42%
Fidesz :( :( :(
2010. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk fideszes lett a polgármester. Hájrá fidesz!

Győzzük le a komcsikat!

2010. okt. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nálunk is Fidesz, névszerint Rogán Antal, akinek nagyon örülök, eddig is sok jót hozott a kerületnek, remélem folytatja. Azt hiszem a 74%-os eredménye mindent elmond eddigi munkájáról :)
2010. okt. 3. 22:45
 14/24 anonim ***** válasza:
54%

"Nálunk fideszes lett a polgármester. Hájrá fidesz!

Győzzük le a komcsikat!"


Úgylátom örülsz. Remélem tudod, hogy most ugyanaz lesz, mint az MSZP alatt, vagyis kb. semmi se fog változni, csak egyre repedezettebbek lesznek az utak, egyre nagyobb lesz a kosz, úgy fognak elszállni a lakhelyed felett az évek, hogy semmilyen technikai fejlődés nem történik...

Időnként el lesz hintve pár "propaganda" pl. lefestik a közeli óvodát, vesznek pár "új" (Csehországból 8 éve leselejtezett) padot (páron még látszi fognak cseh graffitik is), a parkban ültetnek 1-2 fát, illetve lesz pár hazafias maszlag, pl. valami Széchenyi-szobor a parkba, esetleg felcsendül párszor a Rákóczi-induló valami ünnepségen, miközben minden marad olyan, mint a 70-es években.

Szóval tényleg! Hajrá Fidesz! Hajrá MSZP! Hajrá anti-fejlődés!

2010. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
85%
a XVII. kerületben élek, jobbikos vagyok, de Ríz Leventére szavaztam (FIDESZ), mert csak neki volt esélye, és nagyon sokat tett Rákosmentéért!
2010. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is ő volt és maradt is: Óbuda-Békásmegyer: Bús Balázs. Előtte háromszor is a helyi születésű Tarlós István volt a polgármester és nagyon jól vezette a kerületet.
2010. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
46%
Hát én is XVII. kerületi vagyok, SAJNOS... csak Riz ellen mentem el szavazni. Sajnos úgy látszik, hogy a kerület ezen része nem tartozik Rákosmentéhez. Útépítés? Vicc az egész! Az utcánkban már lassan száraz időben sem lehet járni,olyan állapotban van. Csatorna? Kb. 6 éve megállt az utca elején az építkezés, pedig befizettük a fizetnivalót. Éljen RIZ!!!
2010. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Kecskeméten FIDESZ Dr. Zombor Gábor


79,12 % Ez aztán überel mindent!


Látszik, hogy ismeri a Tízparancsolatot és be is tartja azt.

Szívvel lélekkel a városért dolgozik és ha kell felülbírálja a pártérdekeket a helyi érdekekért.

Függetlenként is ennyi szavazatot érne el. Jó egészséget kívánok neki!

2010. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Becsületes fideszes polgármester.
2010. okt. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kedves 22.34-es "Tiszavasvári, Jobbik;)" Gratulálok Nektek!!!! Ügyesek voltatok!!! Sajnos nálunk nem indult Jobbik polgármester jelölt. Csalódás is volt számunkra! Nálunk Fideszes polg. lett.
2010. okt. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!