Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg igaz az, hogy a...

Tényleg igaz az, hogy a jobboldali beállítottságú férfiak hajlamosabbak az impotenciára?

Figyelt kérdés
2023. jan. 27. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Na ezt a baromságot honnan veszed??? Komolyan érdekel 🤯
2023. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Ha magunk elé képzeljük a tipikus jobboldali férfi szavazót, akkor mit látunk?

Falusi, alacsony végzettségű, 50 körüli, elhízott szakmunkás-féleség, aki rendszeresen vedeli a pálinkát, a bort, sok esetben konkrétan alkoholista.

Mind a kor, mind az elhízás, mind az alkoholizmus növeli az impotencia valószínűségét.


Tehát igen, valószínűleg igaz lehet.

2023. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

A kérdést meg feltette egy ballibbant leszbikus vérfeminista, aki teljesen oké minden szempontból.....

ja nem.

2023. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Egyébként Orbán is már majdnem biztosan impotens, ő se veti meg a tütükét, öreg is, g-cidagadt is.


És ha esetleg fel is áll neki, a hasától már nem fér hozzá.


Szerintem nem dugott már minimum 5 éve.

2023. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2

A személyleírásod passzol a két komcsi-proli dékás szomszédomra. A tipikus harcos jobboldali, az maszkulin, gyúrni, sportolni jár, idősebb korában is ad magára, ha kell bármikor a pöcsére lép a nyámnyila lúdtalpas belvárosi pávának, és hanyatt löki. A rendes jobboldali nem keverendő össze azon fotelforradalmárokkal akik tegnapelőtt Horn-ra szavaztak, majd Gyurcsányra, most meg osztja az észt mert beparázott hogy háborúba megyünk az oroszokkal.

2023. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2023. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Orbán mióta jobboldali? Egy igazi jobboldali átlát Orbán szitáján, és tudja, hogy legfeljebb a szélsőliberálistól van némiképp jobbra. Az orbánhívők akiket linkelték, pedig nem jobboldaliak, hanem szerelmesek Orbánba, ha holnap azt mondaná nekik, hogy fel kell vennünk a muszlim vallást, szó nélkül megtennék. Már csak tudom, anyám is orbánhívő, a farhátkommandó tagja. Már nem szívesen megyünk hozzá ebédre, mert az első falat után előjön hogy ki kire szavazott, és aki nem a fideszre, az az ország pusztulását akarja.

2023. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Egyébként Orbán is már majdnem biztosan impotens, ő se veti meg a tütükét, öreg is, g-cidagadt is.



És ha esetleg fel is áll neki, a hasától már nem fér hozzá.



Szerintem nem dugott már minimum 5 éve."


Én meg azt ismerem fel, amikor valaki kommentje szart se ér, mint a tiéd. Amúgy ha lenne eggy csöpp eszecskéd akkor tudnád, hogy a szerintem szónak nincs értelme ebben a kontextusban.


Példát is írok. Szerintem te meg szűz vagy.

2023. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!