Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, Orbán Balázs...

Fideszesek, Orbán Balázs nyilatkozatából sem gondoljátok, hogy manipulálnak benneteket?

Figyelt kérdés

[link]


Nem azt mondom, hogy rögtön rohanjatok leváltani a Fideszt, tudom, hogy ezt úgysem fogjátok. De legalább nem lehetne elgondolkodni rajta, hogy van annak valami alapja, amit folyamatosan mondunk? Hogy a Fidesz elültet bizonyos gondolatokat a fejetekben? Amikor ezt mondom, mindig le vagyok hurrogva, de most itt van egy bizonyíték, egy fideszes politikus vallotta be nyíltan, hogy ez a céljuk.

A kérdést nem provokációnak szántam, de szerintem elgondolkodtató.



2023. jan. 25. 12:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%

"Nem azt mondom, hogy rögtön rohanjatok leváltani a Fideszt"


pedig azt kellene, mert beledöglünk, még 3 évbe ezekkel.

2023. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos az ország egyharmada egy buta tuskó. Vagy mondhatnám azt is, hogy a szavazóképes réteg kétharmada.
2023. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#1: Ezt kellene, de ez nem fog megtörténni. Viszont ha valaki legalább elgondolkodik rajta, már az is egy előrelépés.

Még 3 év? Szerintem nem ússzuk meg ennyivel.

2023. jan. 25. 12:55
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
3# Nem vetted még észre hogy az M1 gondolkodik helyettük? A fidesz szavazóknak nincs önálló gondolkodása, nem olvas világsajtót, nem néz más forrásokat, nem jár külföldön, nem beszél senkivel a buborékján kívül.
2023. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, ha kihúzza 2026-ig, akkor ennek az országnak tényleg vége. Már most is, de egy másik kormánnyal, talán az EU és NATO tagságaink még menthetők lennének.
2023. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
Mocskosúl félek, hogy az egész ország szivni fog miattuk, tök mindegy, hogy külföldön élsz, vagy otthon, ha ugrik az EU az qva nagy szivás lesz, mindenkinek.
2023. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%
Addigra az értelmesebbje már külföldön lesz. A fidesz szavazók meg majd tankolnak 2000-ért literjét.
2023. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#4: Szerintem ez nem igaz mindenkire, de már annyira beléjük sulykolják ezeket a gondolatokat, hogy ha hallanak is más megközelítésből dolgokat, azt élből elutasítják, megkérdőjelezik. Nem is biztos, hogy tudatosan.
2023. jan. 25. 13:00
 9/22 anonim ***** válasza:
42%
A fidesz leváltásához először is egy olyan ellenfél kell, akire érdemes váltani. Ilyen egyelőre nincs.
2023. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%

#9

Majdhogynem csak ilyen van.

Aki mást mond az kb. hazaáruló szintjén van.

2023. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!