Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják azt bizonyos...

Miért gondolják azt bizonyos szélsőliberálisok, hogy a gyerekesek bűnösök?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jan. 23. 08:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%

A "szélsőliberálisok"(???) minden (gój) fehér embert eleve bűnösnek tartanak, "rémisztő képződménynek".


Hidd el, a 10 gyerekes afrikait vagy a 12 gyerekes indiait nem tekintenék bűnösnek, ahogy a "népességrobbanás" miatt is Európában nyiszítenek, a fent említett két helyen "rendben van" a dolog.

2023. jan. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem is érdekes, hogy azokról a helyekről sosem visítoznak, ahol népességrobbanás van. Helyette Európát fikázzák, ahol döglünk kifelé, meg kampányolnak, hogy ne legyen gyerekünk.
2023. jan. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%

Teljesen igaz, amit ír a 2-es és az a legázabb, hogy le van pontozva.

Aztán csodálkoznak, ha hasít a fidesz.

2023. jan. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
A liberálisoknak ki nem bűnös? Vidékiek, nyugdíjasok, keresztények, családosok, határon túli magyarok, absztiensek. Éppen most láttam egy kommentet, hogy reméeli, meghalnak a fideszesek az akkumulátor gyártól. Fel volt pontozva.
2023. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%

4.


És mindezt a haladás és tolerancia nevében, általában valami olyan zászló égisze alatt, amin ilyen szép eszmék szerepelnek.

2023. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
2-3 mondatig bírtam olvasni ezt a hülyeséget, elment vagy 20sec az életemből és sose kapom vissza, hát kösz. Csak azért írom a választ, hogy más ne essen a hibámba.
2023. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Megint nyüzsögnek a retardjobberek
2023. jan. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Esetleg valami cáfolat az írásban állítottakkal összefüggésben? Persze a tényeket nehéz volna vitatni
2023. jan. 23. 09:39
 9/19 anonim ***** válasza:
17%

8.


A toleráns válasz: "Há' retardjobber vagy, meg náci, oszt' kész!"


(Első szabály: Mindig te fasisztázd le először a másikat)

2023. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a cikket. De hogy a 888 szidja a libsiket, azzal nincs új a nap alatt... Keresztény konzervatív emberként én is szoktam szidni a woke hülyeségeket, de azért azt mondom, hogy mindenki saját háza táján söprögessen először is!


Milyen konzervatív közeg az olyan, ahol Győzike párttag?! Vagy milyen konzervatív közeg az olyan, ahol a gyerekeink TANÁRAIT nem becsülik?! Engem még úgy neveltek, hogy a tanárokat tisztelnem kellett, nem szembe fordulni velük!

2023. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!