Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kárpátaljai magyarok kénysze...

A kárpátaljai magyarok kényszersorozása ellen a kormány mit kíván tenni?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 12. 19:36
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
23%

"És te mit tennél hozzá ehhez az egészhez éles helyzetben?"


Hajtanám kifelé a frontra a pávákat.

2023. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
53%

#11

Ez nem válasz. Te, személyesen mit tennél hozzá, AKTÍVAN.

2023. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
54%

Dehogy mennek szivesen háborúba a kárpátaljaiak, honnan szedi ezt valaki ??


Üveges Hubánál láttam , ha jól emlékszem, hogy egyetlen kárpátaljairól tud, aki önként vonult be, adott is már több interjút az RTL-nek és a Telexnek.


Nyilván senki nem akarja vásárra vinni a bőrét két más nép háborújában. 2014 óta nagyon eldurvultak a magyarellenes soviniszta ukrán támadások,fenyegetések is, emiatt meg végképp nem vonul be örömmel egy kárpátaljai a háborúba.

2023. jan. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
61%

13as, nem tudom, honnan szeded, hogy bárki azt mondta volna, hogy szivesen mennek háborúba a kárpátaljaiak: ha visszaolvasod a kommenteket, senki sem állitott ilyet, én sem.

Önként háborúba menni és szivesen háborúba menni nem ugyanaz.

Én minden nap önként dolgozok, de ettől még nem szivesen. Van némi különbség.



[link]


[link]

2023. jan. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
54%

Ezt irtad :


"közben meg a kárpátaljai magyarok ÖNKÉNT mennek harcolni a ruszkik ellen, maguktól és ti ezzel az anyaggal járatjátok le ezeket a hősöket."


Most meg letagadod, amit irtál. Azok a szavak, hogy "maguktól ,önként, hősök" mindenki számára úgy hangzanak, hogy ők nem kényszersorozva vannak, hanem saját szabad akaratukból mennek a frontra, magyarul kvázi szivesen mennek.


Bocs, de nagyon gáz a véleményed. A magyarok a rosszul meghúzott trianoni határok miatt rekedtek a korrupt, borzalmas megélhetési viszonyokat kináló Ukrajnában, fényévekre van a szláv kultúrájuk, a vallásuk, a történelmük a miénktől. Nem hiszem, hogy egy magyarnak is lenne keresnivalója az ukránok és oroszok háborújában.


Ráadásul 2014 óta viszik őket, hisz már azóta tart a háború. Kb 5 éve láttam egy dokumentumfilmet arről, hogy már akkor is sok magyar halt meg a harcokban. Hát még azóta mi lehet.


Az ukránoknak egy magyar csak arra jó, hogy golyófogónak ki lehessen küldeni a frontra, nyilván a kisebbségeket sorozzák be leginkább, hogy az ukránokat kevésbé kelljen.

2023. jan. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
54%
Elég cinikus hősnek nevezni őket , ha arra gondol az ember, hogy nincsenek emberszámba nézve Ukrajnában, másodrendű állampolgárok és golyófogónak sorozzák be őket az echte ukránok helyett. Te meg leirod, hogy önként mennek...
2023. jan. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
61%

Nem tagadok le semmit, valóban azt irtam, hogy ÖNKÉNT, nem tagadom, vállalom, de még egyszer leirom, hogy az ÖNKÉNT és a SZIVESEN közt mi a különbség:

Én minden nap önként dolgozok, de ettől még nem szivesen. Van némi különbség.


vállalom, hogy azt irtam, hogy ÖNKÉNT mennek, se nem tagadom, se nem hazudok róla, a SZIVESEN kifejezéssel van bajom, de ezt nem én irtam!

2023. jan. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem azt a maroknyi embert kell alapul venni, akik önként vonulnak be (egyébként sok más külföldi nációból is vonulnak be zsoldosok, önkéntesek), hanem az arányokat. Minden bizonnyal ha megkérdezel 100 kárpátaljai 18-60 közötti férfit, hogy bevonulna-e, 99 azt fogja mondani, hogy NEM.
2023. jan. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg kamu feszültséget kelteni cinikus, Putyin érdekébe, amikor az érintett féltől ezt senki sem igazolta vissza, csak a kényelmes fotelből kommentelők részéről hallani ilyet.
2023. jan. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
61%

Rendben, tegyük fel, hogy igazad van, miért csak szélsőjobboldali portálok irnak erről? Miért nem kérettük már be az ukrán külügyet evégett? Szijjártó kevesebbért és cibált már meg bárkit is, ez nem lenne elég ok? Miért nem indit a magyar nemzeti sajtó egy riporterkontingenst Kárpátaljára, hogy igazolja ezt? A meneketültektől, miért nem hallani ilyeneket?

A kettős állampolgársággal, miért nem jönnek ezek az emberek haza, ha veszélyben érzik magukat? És legfőképp, ha valóban van magyar konfliktus Ukrajnába, miért vannak még most is tele a magyar gyárak itthon Ukrán vendégmunkásokkal, jelenleg is?

2023. jan. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!