Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kárpátaljai magyarok kénysze...

A kárpátaljai magyarok kényszersorozása ellen a kormány mit kíván tenni?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 12. 19:36
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
71%
Semmit, nincs beleszólása.
2023. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
41%

Voltam olyan bolond, hogy megnyitottam, mert, bár annyit kerestem, de valóban hihető forrsát sehol sem találtam a kényszersorozásokról: ez egy magyarul kommentált, de angol és orosz feliratokkal elátott videónál, azt hiszem, még senki sem csinált hitelesebb anyagot...



Bár ne ilyen ótvar nagy kamut tolna a magyar kormánymédia, csak, hogy a ruszkiknak imponáljon... :(


közben meg a kárpátaljai magyarok ÖNKÉNT mennek harcolni a ruszkik ellen, maguktól és ti ezzel az anyaggal járatjátok le ezeket a hősöket.

2023. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
37%
Ez konkrétan hirhamisitás, vagy álhirterjesztés.
2023. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
85%

A kárpátaljaiak mást irnak, mint a kérdező:


[link]

2023. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
7%
Remélhetőleg besorozza páváinkat és felszabadítja Kárpátalját.
2023. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
27%
#4: Kárpátalján mióta van szabad sajtó? Nem írhatják azt, hogy vesszen Zelenszkij, mert az ukrán nácik elintézik őket.
2023. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
33%
Tehát akkor a kárpátaljai magyarok hazudnak?
2023. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
2%
Sajnos Orbánék nem tehetnek semmit, pedig nagyon szeretnének, fáj nekik minden elesett magyar, Orbán mindennap imádkozik értük, de túl macerás lenne odaszólni, hogy ha már illegálisan elvették Kárpátalját, az ottani magyarokat ne küldjék a frontra legalább, miközben elnyomják őket. Pedig ha valaki, akkor Orbán mindent megtesz értük. Sajnos most ennyire telik az erőnkből. A kormány nagyon aggódik a magyarok miatt. Most az első Ukrajna szuverenitása, a magyarok nyilván boldogan halnak meg a nácikért, Orbánék elfogadják az áldozatot.
2023. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
33%

#5

És te mit tennél hozzá ehhez az egészhez éles helyzetben?

2023. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
65%
Bár egy darab hivatalos forrás is lenne, legalább magyar kormányilag is, aki ezt megerősíti, de még Szíjjártótópnse hallottam ezt, aki csak berángatná az ukránt!
2023. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!