Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon lesznek tüntetések...

Vajon lesznek tüntetések Debrecenbe az akksi gyár miatt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 11. 07:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

Az ellenzők ugyanolyan ostobák, mint a támogatók!

Egyik sem tudja hogy mi ellen, vagy miért vergődik, csak pofáznak össze-vissza!

Nincsenek hiteles adatok.

A hatástanulmányt - állítólag - rövidesen nyilvánosságra hozzák, akkor lehet majd véleményezni.

Én nem vagyok ellene, és nem is fogok ellene tüntikézni.

2023. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14%

11: tehát akkor támogatod praktikusan, vagyis te ostoba vagy a saját ítéleted szerint


Alapvető, hogy a helyi lakossággal szemben semmit se lehessen keresztülvinni. Ez a demokrácia, az önrendelkezés alapja. Hozzanak nyilvánosságra mindent, és aztán döntsön helyi népszavazás. Ez a demokratikus út.

2023. jan. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%

#11


"Nincsenek hiteles adatok.


A hatástanulmányt - állítólag - rövidesen nyilvánosságra hozzák, akkor lehet majd véleményezni."


Na ez itt a probléma. Nem ezekkel kellett volna kezdeni?

Hogy is mon dta a bül-bül hangú főtitán?

"Ez a mi életünk, nem a kormány biznisze!

Aki elveszi tőlük a valóság megismerésénk jogát, valójában puccsot hajt végre.

Eddig és ne tovább!"

https://www.youtube.com/watch?v=YYID_mvSSLk

2023. jan. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%

Hát, az alapján, amit a tv-ben láttam a közmeghallgatásról, nem lesz. Csupa vén, ráérős, beszélni se tudó nyugdíjas, akinek jobb dolga sincs óbégatott csak.

Nem, nem vagyok fideszes, de a "tiltakozók" felhozatala tényleg egy hajléktalanszállót idézett.

2023. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%

12# A közmeghallgatás azért volt, hogy adatokat ismertessenek és magyarázzanak - és kérdezhessenek.

Ehelyett eszement üvöltözés volt, aki tényleg kíváncsi lett volna valamire, az sem tudott tájékozódni a primitív beordibálások miatt!

Arra az LMP-s vezér-tyúkra annyi szükség volt Debrecenben, mint vízhordónak a lyukas vödörre.

Nem lesz semmi tüntetés szerintem.

Az aláírásgyűjtés sem volt egy sikertörténet!

2023. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%
Lesznek tüntetések, de a kormány lenyomja a nép torkán az egészet .... ha kell, keresztben!!!!!
2023. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én biztos hogy nem megyek tüntetni.

Nincs semmilyen hivatalosnak mondható szakvélemény ellene - igaz, mellette sem sok, hacsak az nem, hogy Németországban engedélyezte a környezetvédelmi hatóság a CATL üzemének beindítását:

[link]

2023. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!