Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha elzavarjuk innen a multikat...

Ha elzavarjuk innen a multikat, akkor mi is kivonjuk a magyar cégeket (CBA, MOL, OTP, IKO) külföldről?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 21:32
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

10:17 én is erre próbálom rávezetni őket. Ha Marinéni nem tudja eladni a tojást mert én a teszkóban veszem meg inkább a kínai fröccsöntött műanyagtojást akkor Mari néninek sem lesz pénze, hogy megvegye tőlem a sámlit.


Ez a szerencsétlen gazdaságunk már réges rég helyre állt volna ha egyszer hagynák. De minden nap meg kell erőszakolni valami nyugati hulladékkal amire ugye a magyarnak elengedhetetlen szüksége van. :D

2010. okt. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Látom, elég sokan idéztetek engem, és vágtátok a fejemhez, hogy "és akkor mégis mi lesz a munkahelyekkel". Nos, ha kizavarjuk pl. a Tescót és társait, nem lesz élelmiszerüzlet (legalábbis nem annyi, amennyire szükség van). Ez automatikusan azt hozza magával egy idő után, hogy valaki majd csinál. És ott lesz munkahely.

Óó, már hallom is a visításotokat, hogy "igen, de az időbe telik, és addig nem lesz szegényeknek munkájuk". Hát de. Közmunka. Nézzetek körül a településen, ahol éltek. Nem kellene egy-két utat újraaszfaltozni, egy-két épületet felújítani stb.? Aki meg nem akar ilyen munkát, az ne panaszkodjon, hogy nincs munkája.

2010. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
mi nem vonnánk ki külföldről a magyar cégeket mivel nem vagyunk hülyék. a korábbi hozzászólásokban istenített munkahelyadományozó multikról annyit mondanék hogy:teremtettek x munkahelyet kétszerannyi meg megszűnt miattuk.
2012. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!