Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet valaki az orosz...

Hogy lehet valaki az orosz agresszorok pártján?

Figyelt kérdés

2023. jan. 6. 17:54
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
76%

"A kérdésedet ugyanis meg lehet fordítani is, ha nem tudnád. :))"


Semmi értelme megfordítani, ugyanis nem én hajráztam egy éppen területfoglaló háborút folytató országnak, hanem te. Nem volt szabad Amerikának sem, ilyet nem mondott senki sem.

2023. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
76%
41: arról nem beszélve, hogy Amerika a XX.-XXI. században egyetlen egyszer sem folytatott területszerző háborút. Voltak ritka aljas és idióta húzásaik (a legnagyobb Irakban), de ezzel nem lehet vádolni őket.
2023. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
40%

"Semmi értelme megfordítani, ugyanis nem én hajráztam egy éppen területfoglaló háborút folytató országnak, hanem te. Nem volt szabad Amerikának sem, ilyet nem mondott senki sem."


De, Amerikának szabad. Tudod, miért? Mert nincs tele a világsajtó azzal, hogy a rohadék USA egy agresszor állam. Ergo, nekik lehet.

2023. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
81%

"41: arról nem beszélve, hogy Amerika a XX.-XXI. században egyetlen egyszer sem folytatott területszerző háborút. Voltak ritka aljas és idióta húzásaik (a legnagyobb Irakban), de ezzel nem lehet vádolni őket."


Tehát akkor orosz módra nem szabad, de az amerikai mód az jobb? Tehát különbség van aközött, hogy ki mit akar a háborúval? Ha nem akarsz területet, de aljas indokkal gyilkolsz, az bocsánatosabb?

2023. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
15:12: mikor az USA 2003-ban megtámadta Irakot, eléggé tele volt a világsajtó az elítélésükkel. Persze, gondolom, te akkor még olvasni sem tudtál.
2023. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
39%

"15:12: mikor az USA 2003-ban megtámadta Irakot, eléggé tele volt a világsajtó az elítélésükkel. Persze, gondolom, te akkor még olvasni sem tudtál."


De ez milyen szépen lecsillapodott azóta, nem? Tehát akkor ha mondjuk az oroszok megnyernék a háborút, akkor 15 év múlva senki se utálná már őket ezért?


Amúgy 1997 ben születtem, azt nem vágom, hány éves koromtól tudtam olvasni, de elhiheted, hogy akkor nem ez érdekelt. :)))

2023. jan. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
69%
15:55: ha még ezt sem vágod, az elég gáz. Ezek szerint súlyosan nem vagy tisztában magaddal sem. Nem csoda, hogy ennyire frusztrált vagy.
2023. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 Henrik182 ***** válasza:
58%
Maradjunk annyiban hogy egyik kitya másik eb, mindegyik orszag a sajat erdekeit nezi, es nem a mi orszagunket, az osszes kizsakmanyolna az orszagot, vagy mar meg is tette.
2023. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!