Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosoknak miért kell hazudni...

Balosoknak miért kell hazudni a Mi Hazánkról?

Figyelt kérdés

Itt gyakori kérdéseknél és más platformon is nácizzák a Mi Hazánkat DE azt már nem írják le hogy miért gondolják ezt, én úgy látom hogy csak lejárató kampány az egész! ha én lekommunistázom gyurcsányt én akkor le is tudom írni és érvekkel és tényekkel alátámasztani de ezzel szembe a Mi Hazánk nácizása csak annyi hogy: náci! ők nácik! olvasd el, nézz rájuk!"


szerintem ez a mentalitás nevetséges és Magyarországon a politikai vita ezért ennyire mély, az ilyenek miatt! sok baloldalit láttam már Orbánt kritizálni hogy "orbán boldog karácsonyt kívánt, ennyit ér vitába!" oh igen? és ti mit csináltok?...


nade a témához visszatérve, 1 neonáci párthoz a rasszizmus, homofóbia, antiszemitizmus és fehér felsőbbrendűség elengedhetetlen! de mi igaz a Mi Hazánkra? semmi!


rasszista?


Toroczkainak van roma barátja és roma politikus is adott már igazat a Mi Hazánknak, így nem tudnám rasszistának nevezni a Mi Hazánkat! de ha valaki rasszistázza őket akkor linkelje be hogy mikor volt a párt rasszista!


homofób?


a Mi Hazánknak a pride al és az azzal kapcsolatos propagandával amivel gondjuk van! a melegeket nem csak hogy nem ítélik el de Toroczkai azt mondta hogy nem szabad őket bántani!


https://www.youtube.com/watch?v=wfWr5BPuyMI&t=2s


antiszemita?


Linkelje már be aki tudja hogy a Mi Hazánk mikor volt antiszemita! soha senkit nem ítéltek el a származása vagy a vallása miatt!


fehér felsőbbrendűség?


szintén kérdem, mikor? mikor? mikor mondta a Mi Hazánk hogy a fehérek jobbak és felsőbbrendűek? soha!


tehát nem lehet bizonyítani hogy rasszista/homofób/antiszemita/fehér felsőbbrendűséget hirdető párt! így hogy lehetne náci?


na és itt jönne a kérdésem! hogy azoknak akik többek közt itt Gyakori Kérdéseknél is írogatják hogy így nácik meg úgy, miért? miért kell hazudnotok? ez nem vita alap hogy mindenki máshogy látja! ez szimpla tény hogy nem náci párt és mikor megkérdeznek titeket hogy mi az érv? miért náci? akkor csak ignorálás meg "aki nem látja az hü...e


Kérem szépen, a kérdésem az lenne hogy szerintetek miért csinálják ezt? miért kell hazudni 1 pártról? ők nem érzik kínosnak?


a másik kedvencem a fkpártozást... leírom hogy a választás előtt a Mi Hazánk lebuktatta a fidesz végrehajtó maffiát! arról nem beszlve hogy folyton támadják a fideszt! hogy lenne fiókpárt? eddig 1 érvet sem hallottunk!


szóval kedves baloldali honfitársaim ^^ kérlek szépen érveket írjátok le hogy szerintetek miért náci és fiókpárt4 kíváncsi vagyok :) a többiek meg írják le hogy szerintük mennyire gáz hazudni 1 pártról folyamatosan?



2022. dec. 28. 07:47
1 2 3 4
 31/35 Isti22 ***** válasza:

ma 13:47


Várom továbbra is a nemnáci Roma szurkolók hagyományos karlendítését :)

2022. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

#30


"Péládul bevágott egy nőt a videójába és ahelyett, hogy a nőnek a szavait rakta volna be, inkább elmondta, hogy az az adott nő mit mondott. Honnan tudjam, hogy nem hazudott a Toroczkai és csak kamuzta amit állít?"


az ilyeneknek könnyen utána lehet járni, ha így lett volna már a telex és a 444.hu lehozta volna 6x


"Például, amikor Toroczkai a Great Reset ről beszélt, és érdekes módon számára azok voltak a "releváns" információk, amikor kiemelte, hogy ki miért zsidó."


ez információ, vagy már antiszemita dolog a tényeket elmondani? ha valaki csinál a mi hazánkról 1 videót ahol elmondja hogy a párt tele van keresztényekkel, akkor a videós már keresztény ellenes lesz? nem... egyébként érdekes információ hogy a zsidók azért kevesen vannak, ha népcsoport vagy vallásként tekintünk rájuk, bárhogy is de kevesen vannak a többiekhez képest! mégis a felső körökben hatalmas arányuk van, ez érdekességként megemlíteni nem hiszem hogy bűn meg antiszemita dolog lenne! Toroczkai nem mondta és nem utalt rá hogy rosszak a zsidók, pusztán elmondta hogy ők azok ami meg csak tény, de kérdem én... ha tényeket elmondani antiszemita akkor milyen világba élünk?

2022. dec. 28. 23:29
 33/35 anonim ***** válasza:
12%

“ ha így lett volna már a telex és a 444.hu ”


:)

Persze, a balos mediak mindig mindent lehoznak.

2022. dec. 29. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

toroczkai = tutsek


mocskos egy kavarógép az egész família

2022. dec. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

#33

Ha a fidesz és a mi hazánkról van szó akkor de igen! ha nem vennéd észre orba szájba támadja a balos média őket

2022. dec. 29. 07:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!