Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosoknak miért kell hazudni...

Balosoknak miért kell hazudni a Mi Hazánkról?

Figyelt kérdés

Itt gyakori kérdéseknél és más platformon is nácizzák a Mi Hazánkat DE azt már nem írják le hogy miért gondolják ezt, én úgy látom hogy csak lejárató kampány az egész! ha én lekommunistázom gyurcsányt én akkor le is tudom írni és érvekkel és tényekkel alátámasztani de ezzel szembe a Mi Hazánk nácizása csak annyi hogy: náci! ők nácik! olvasd el, nézz rájuk!"


szerintem ez a mentalitás nevetséges és Magyarországon a politikai vita ezért ennyire mély, az ilyenek miatt! sok baloldalit láttam már Orbánt kritizálni hogy "orbán boldog karácsonyt kívánt, ennyit ér vitába!" oh igen? és ti mit csináltok?...


nade a témához visszatérve, 1 neonáci párthoz a rasszizmus, homofóbia, antiszemitizmus és fehér felsőbbrendűség elengedhetetlen! de mi igaz a Mi Hazánkra? semmi!


rasszista?


Toroczkainak van roma barátja és roma politikus is adott már igazat a Mi Hazánknak, így nem tudnám rasszistának nevezni a Mi Hazánkat! de ha valaki rasszistázza őket akkor linkelje be hogy mikor volt a párt rasszista!


homofób?


a Mi Hazánknak a pride al és az azzal kapcsolatos propagandával amivel gondjuk van! a melegeket nem csak hogy nem ítélik el de Toroczkai azt mondta hogy nem szabad őket bántani!


https://www.youtube.com/watch?v=wfWr5BPuyMI&t=2s


antiszemita?


Linkelje már be aki tudja hogy a Mi Hazánk mikor volt antiszemita! soha senkit nem ítéltek el a származása vagy a vallása miatt!


fehér felsőbbrendűség?


szintén kérdem, mikor? mikor? mikor mondta a Mi Hazánk hogy a fehérek jobbak és felsőbbrendűek? soha!


tehát nem lehet bizonyítani hogy rasszista/homofób/antiszemita/fehér felsőbbrendűséget hirdető párt! így hogy lehetne náci?


na és itt jönne a kérdésem! hogy azoknak akik többek közt itt Gyakori Kérdéseknél is írogatják hogy így nácik meg úgy, miért? miért kell hazudnotok? ez nem vita alap hogy mindenki máshogy látja! ez szimpla tény hogy nem náci párt és mikor megkérdeznek titeket hogy mi az érv? miért náci? akkor csak ignorálás meg "aki nem látja az hü...e


Kérem szépen, a kérdésem az lenne hogy szerintetek miért csinálják ezt? miért kell hazudni 1 pártról? ők nem érzik kínosnak?


a másik kedvencem a fkpártozást... leírom hogy a választás előtt a Mi Hazánk lebuktatta a fidesz végrehajtó maffiát! arról nem beszlve hogy folyton támadják a fideszt! hogy lenne fiókpárt? eddig 1 érvet sem hallottunk!


szóval kedves baloldali honfitársaim ^^ kérlek szépen érveket írjátok le hogy szerintetek miért náci és fiókpárt4 kíváncsi vagyok :) a többiek meg írják le hogy szerintük mennyire gáz hazudni 1 pártról folyamatosan?



2022. dec. 28. 07:47
1 2 3 4
 21/35 Isti22 ***** válasza:
16%

Ezernyi dolgot fel lehetne sorolni, de úgyis kimagyarázzátok, hogy az nem náci dolog vagy nem is úgy értette, meg hát amúgy is igaza van.


Ez elég?


[link]

2022. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

#20


először is minden párt szavazói közt vannak olyanok akiket a párt nem szeret, van ez így a Mi Hazánkal a fideszel, és a baloldallal is!


nade, 1 pártott arról ítélsz meg hogy az előd pártjának néhány szavazója milyen volt? ez alapján minden párt borzalmas kommunista meg náci és mindent el lehetne mondani minden pártra ennyi erővel!

2022. dec. 28. 11:35
 23/35 A kérdező kommentje:

#21


"Ezernyi dolgot fel lehetne sorolni, de úgyis kimagyarázzátok,"


az igazságot elég nehéz kimagyarázni, így ha tényleg lenne érv akkor nem tépném a szám ^^


a képhez csak annyit hogy ez olasz köszöntés, ez látható is hogy meccsen készült fotó ahol roma csapata játszik! sok politikus így köszön az olaszoknak tisztelet adásként, így gondolom akkor ha ez náci hogy az amerikai demokrata pártban is vannak nácik :o sőt olaszország is náci! 1 mocskos náci ország! nem... előtte tájékozódni kéne nem vádolni ^^

2022. dec. 28. 11:41
 24/35 anonim ***** válasza:
61%

Kit érdekel, ha az is?

A mai világban ki nem rasszista?

2022. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
44%
Az előttem szóló mondta meg a tutit. Mindenki rasszista, legfeljebb nem mindenki vallja be még magának sem. Mindenesetre én fehér emberként inkább szavaznék olyanra, aki a cigányokat utálja, mint olyanra, aki a fehéreket (mint a Mi Hazánkon kívül az összes nagyobb magyarországi párt).
2022. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Isti22 ***** válasza:
0%

ma 11:41


Igen, ez a kimagyarázós része a dolognak, de akkor nosza, linkeld be a Roma nemnáci szurkolóit, ahogy karlengetnek.

2022. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

#26

ez nem belemagyarázás, ezek puszta tények! ez olasz köszöntés, olaszországba ezt használták már politikusok is, sőt feketék is!


viszont ezzel szembe a baloldalon volt karlendítés ami NEM olaszországba készült, akkor az egész baloldal náci lenni?


https://www.youtube.com/watch?v=swcPqnORUSQ

2022. dec. 28. 13:47
 28/35 A kérdező kommentje:

#25


ne keverjünk más dolgokat a témába, a rasszizmus nem ott kezdődik hogy kire szavazok vagy kire nem

2022. dec. 28. 13:50
 29/35 anonim ***** válasza:
#28 Valóban nem, hiszen a fideszesek vagy a DK-sok is rasszisták.
2022. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
57%

"Toroczkainak van roma barátja és roma politikus is adott már igazat a Mi Hazánknak, így nem tudnám rasszistának nevezni a Mi Hazánkat! de ha valaki rasszistázza őket akkor linkelje be hogy mikor volt a párt rasszista!"


Például, amikor Toroczkai a Great Reset ről beszélt, és érdekes módon számára azok voltak a "releváns" információk, amikor kiemelte, hogy ki miért zsidó. És ezt 4 emberrel is eljátszotta, csak akkor, amikor én éppen pont néztem. Szóval azzal tüzeli a híveket, hogy már megint a zsidók ügyködnek a háttérben. Ha bebizonyítja, hogy tényleg ők állnak a háttérben, akkor ha zsdók ha nem, ez nem releváns. Ezzel Toroczkai a híveket tüzeli, hogy hogyhogynem már megint a zsidók vannak benne. Ráadásul e mellé még eléggé sok dolog volt egyik videójában, ami miatt irtózatosan hiteltelen pali a Laci. Péládul bevágott egy nőt a videójába és ahelyett, hogy a nőnek a szavait rakta volna be, inkább elmondta, hogy az az adott nő mit mondott. Honnan tudjam, hogy nem hazudott a Toroczkai és csak kamuzta amit állít? Persze van más is itt még, amiért hiteltelen.


Ja bocs, ez antiszemita, nem rasszista. Alapvetően mondjuk a cigányok tényleg arányaiban többet bűnöznek, mint a magyarok, ezt kijelenteni ez nem rasszizmus. Ez tény, nem rasszizmus. De a két dolog alapból merűben eltérő, mert ez amit a cigányokról mondtam, ez szimpla statisztika, Toroczkai által említett összesküvés szerint meg egy szűk csoport uralkodik a világ felett, nem egy egész népcsoportról van szó egy adott országban, mint nálunk a cigányok. Azt nem tudom, hogy más országban mennyire ilyenek a cigányok, mint itthon, de azt tudom, hogy máshol is van baj velük. De ha van egy kétes konteó, akkor nehogymár az legyen a releváns információ, hogy ki zsidó és ki nem zsidó. Toroczkai azzal bizonyítja a híveinek az igazát, hogy van 4 ember a videó első 10 percében, abból meg 3 zsidó?

2022. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!