Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek,hogy a magyar...

Egyetértetek,hogy a magyar közoktatással a választások lehetőségének a hiány a probléma?

Figyelt kérdés

Én egyetértek azzal,hogy legyen valamiféle kötelező sporttevékenység.Viszont, azt a diák maga dönthesse el,hogy úszni akar, kosárlabdázni,hokizni vagy vívni...stb


Ugyanúgy, a kötelező olvasmánnyal sincs probléma, csak legyenek megadva opciók.Lehet,hogy a diák a háta közepére sem kívánja a légy jó mindhaláligot és ő Harry Pottert akar olvasni vagy a bibliát.

Nyilván ezek apróságoknak tűnnek,de sokat jelentenek.



Én rühellettem az általános iskolát, középiskolát.Olyan volt, mint egy pszichiátriai zárt osztály.Volt kötelező foglalkoztatás, de szabad akaratod , választási lehetőség ,az semmi.


Az egyetemet meg nagyon szerettem, ugyanis miután keresztülküzdöttem magam az alapozótárgyakon, alig volt kötelező tárgy, de kötelezően választható meg nagyon sok volt.Érdeklődési körömnek, affinitásomnak megfelelően választhattam.


2022. dec. 27. 22:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ennyire egybites fideszest is ritkán hord ide a szél...
2022. dec. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt tanárként írom, hogy ez a gyakorlatban a jelenlegi felszereltséggel és tanári létszámmal kivitelezhetetlen. Pedig tesiórán támogatnám a szabad sportválasztást. De akkor minden sporthoz kéne felügyelőtanár. Jelenleg a legtöbb helyen a folyosón tesiznek, mert annyira nincs hely és eszköz.
2022. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12#

Nem feltétlenül.


Mehetne uszodába és ott kapna igazolást,hogy leúszta.

2022. dec. 28. 11:39
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
13-as, ok. Ez nem így működik. Tanítási idő alatt a gyerekek testi épségéért az iskola és a tanárok a felelősek. Nem az uszoda személyzete, nem a buszsofőr, aki elviszi a gyereket az uszodába, hanem az iskola. Kötelező felügyelni hivatalosan külső helyszínen is, mert a tanárt veszik elő, ha a gyerekkel történik valami.
2022. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én támogatom ezeket.
2022. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!