Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek,hogy a magyar...

Egyetértetek,hogy a magyar közoktatással a választások lehetőségének a hiány a probléma?

Figyelt kérdés

Én egyetértek azzal,hogy legyen valamiféle kötelező sporttevékenység.Viszont, azt a diák maga dönthesse el,hogy úszni akar, kosárlabdázni,hokizni vagy vívni...stb


Ugyanúgy, a kötelező olvasmánnyal sincs probléma, csak legyenek megadva opciók.Lehet,hogy a diák a háta közepére sem kívánja a légy jó mindhaláligot és ő Harry Pottert akar olvasni vagy a bibliát.

Nyilván ezek apróságoknak tűnnek,de sokat jelentenek.



Én rühellettem az általános iskolát, középiskolát.Olyan volt, mint egy pszichiátriai zárt osztály.Volt kötelező foglalkoztatás, de szabad akaratod , választási lehetőség ,az semmi.


Az egyetemet meg nagyon szerettem, ugyanis miután keresztülküzdöttem magam az alapozótárgyakon, alig volt kötelező tárgy, de kötelezően választható meg nagyon sok volt.Érdeklődési körömnek, affinitásomnak megfelelően választhattam.


2022. dec. 27. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem támogatom a túl nagy szabadságot. Igenis legyen megszabva, hogy mit sportoljanak és mit olvassanak a diákok. Az iskola nem azért van, hogy jól kiszórakozzák magukat, hanemhogy kultúrálódjanak és fegyelmet tanuljanak.
2022. dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 árokpart ***** válasza:
36%
1-es A személyiség pont, hogy szabadon tud fejlődni. Könnyebb és hatákonyabb az interorozáció ( a belsővé válás ) és ezáltal a gyerek nem válik könnyen emocionálisan színtelenné. Nem tudom kolléga vagy e, de ezt tudhatnád.
2022. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 árokpart ***** válasza:
100%
interorizáció így helyes elgépeltem.
2022. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 árokpart ***** válasza:
53%
Ha egy gyerek fegyelmezetlen vagy problémás, akkor meg egyénileg is lehet rá hatástanulmányokkal lefektetett viselkedésterápiai módszert alkalmazni mint pl. a Marscha Linehan féle dialektikus viselkedésterápia.
2022. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz veled megbeszélni, mi a probléma, ha nem tudod mit is jelent a probléma. azt már meg sem merem említeni, az oktatás szakma. Ez olyan, mintha a kés mondaná meg, hogyan köszörülje a kitanult köszörűs. Hát utána bizonyára a kés jól érezné magát a szemétben, mert a semmire nem alkalmasnak ott a helye.
2022. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

“ Ugyanúgy, a kötelező olvasmánnyal sincs probléma, csak legyenek megadva opciók.Lehet,hogy a diák a háta közepére sem kívánja a légy jó mindhaláligot és ő Harry Pottert akar olvasni vagy a bibliát.”



TÁMOGATOM!


Máris több ember olvasna könyvet és nem utáltatnák meg az olvasást…

Legyen kötelező olvasás, de a diák válassza ki it akar és arról meséljen ha kiolvasta


“ Én egyetértek azzal,hogy legyen valamiféle kötelező sporttevékenység.Viszont, azt a diák maga dönthesse el,hogy úszni akar, kosárlabdázni,hokizni vagy vívni...stb”


Támogatom

2022. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
#4 Ez valami olyan terápia amellyé sorosista libernyákká változtatják a gyerekeket? Kösz nem kell fúj
2022. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 árokpart ***** válasza:
80%
7-es Nincsen semmilyen Soros meg libernyák. Orvos fedezte fel azért nálad gondolom többet tud róla és jobban ért hozzá. Egyébként nevetságes másra mutogatnotok mikor a kormány éppen most alázta meg a Nemzetet, hogy Budaházy György ügyével provokálja a Nemzetet. Szerintem nem kellene.
2022. dec. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

#8 Hát ezeknél a Soros fizette orvosoknál többet tudok.


Ne a Soros médiából tájékozódj.

2022. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 árokpart ***** válasza:
100%
9-es Nem Soros média hanem szakirodalom amiből orvosok doktorálnak. Édes Istenem!
2022. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!