Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a magyarázata, hogy mi...

Mi a magyarázata, hogy mi magyarok ennyire kárörvendőek lettünk Ukrajnával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A Facebookon olvasva, szinte a hozzászólások kb 90%a ahol lebombázott ukrán lakóház, iskola, civilek halála, önkéntes katona beszámolója van, ezek a bejegyzések alatt kb minden hozzászóló ez van.

Példa a hozzászólásokból, ebből áll a hozzászólások 90%a:

" meg kellett volna hallnod", "ukrán mese", "ukrán kabaré", "nem kellett volna medve bajuszt húzogatni" "köszönd meg Zelenszkijnek", "végre lövik a civileket", "USA bábkormánya miatt van", "végre Putyin rendet tesz", "halál a libsikre", "nem kellett volna írtani az oroszokat", "le kellett volna tenni az ukránoknak a fegyvert" , "háborús uszító ukránok miatt, meg USA miatt van".


Az volt a legdurvább, ahol egy női hegedűművésznő, katonai tapasztalattal harcolt a fronton, rá is csak olyan hozzászólások érkeztek: "prostituált" "miért nem halltál meg" "USA érdekért harcolsz" "mesehős", "Putyin legalább megmutatja Brüsszelitáknak hol a határ" , "Pusztuljon a nő a nácijaival együtt", "kiprovokáltátok a medvéd", "megérdemlik az ukránok a sorsukat" "Remélem, bárki csatlakozik a NATOhoz, már kapja a rakétákat".

Látszott a nőn, sok mindent megélt elég elgyötört volt, beleolvasok a hozzászólásokba, azt hittem azt írják micsoda hős, micsoda önfeláldozó amit tett, az orosz hadsereg ellen harcolt, erre minden mocsoknak lehordták a hozzászólók. Én elcsodálkoztam a bátorságán, de az emberek 90%a inkább szidta.



Félelmetes számomra, mi lett az emberek együttérzésével, megérdemelte ezek szerint a magyarok nagy része szerint az ,hogy földel tesznek egyenlővé városokat, sok civil, rendőr, katona hal meg. Mi lett velünk, és az az érdekes, hogy sok hozzászóló szerint Putyint kell támogatni jól teszi amit csinál, meg végre nácitlanít egy országot. Meg több ismerősöm amikor még ment osztotta a számok a baloldali hírek ellenszerét, hogy végre befejeződik az orosz népírtás Ukrajnában, elnyomták a kisebbségeinket. (Bár nem is volt orosz népírtás)


Belegondoltam, komolyan, hogy lehetnek ilyenek az emberek, oké, én se szerettem Ukrajnát, tény sok hibája van. De egy háborút érdemelnek? Ezt a pusztítást? Mi magyarok meg örvendezik mi van velük.



2022. dec. 18. 15:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%
Az ukrán rezsim magyarellenes lépései és megnyilatkozásai a fő okok.
2022. dec. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%

azt nem értem, min csodálkozol. ne dőlj benne annak, hogy magyarok többsége milyen nagyképű, az átlag magyar borzasztóan tájékozatlan, buta és frusztrált.

vajon miért van még mindig Fidesz? mert egy borzasztóan lusta, elmaradott társadalom.

a magyar lakosság kb. 70-80%-a egyszerű proli, aki sosem fog jól kinézni, vagy sosem lesz értelmes munkája, így marad a hörgés, mások fikázása.

2022. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
4%

#12

Szerintem több mint 80 százalék. Ezért ha a maradék okostojás libsi is elhúzna innen akkor nyugalom lenne az országban.

Ti ott élnétek boldogan mi itt.

2022. dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%
Hát igen. Elszörnyülködtem több diplomás ismerősöm való életben is vihog, amikor hallja Kijevben nem lesz áram télen. Elképesztő hova mosták idehaza az agyakat.
2022. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
4%
Mivel kérdező meg vagy győződve róla hogy nem volt orosz népirtás te a nyugati agymosás áldozata vagy.
2022. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 NTBS ***** válasza:
Más népek iránti vélemény, általában negatív.
2022. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!