Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a Fideszt és Orbán Viktort ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 17. 23:40
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
66%

Nem támogatja a zöld energiát, az energiahatékonyságot, még a szeméttel is lehúznak minket, mert megvetetik velünk a műanyagot, sok pénzért elviszik, Mészáros erőművében elégetik és az enegiát pedig eladják neked.

A Fudan ügy felháborító, sok sikert kívánok minden fiatalnak aki manapság Bp.-en akar albérletet.

2022. dec. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
73%
Hagyjátok már, az előző 1-2 órában feltett egy halom hasonló kérdést, hogy konkrétumokkal támasszuk alá ezt meg azt. Ócska troll, biztos most volt műszakkezdet.
2022. dec. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Nekem se tetszik minden. Pl a lakások ára . Ha nem szülsz/ csinálsz meg 3 gyereket már nem tudsz megvenni semmit maximum egy vidéki lepusztult tanyát ahol nincs munkalehetőség . A 25 év alattiak adó kedvezménye a környezetembe leszedált drogosokat csinált a fiatalokból . Értelmes célok hiányában gondolom erre költik a többlet pénzt vagy nem tudom .
2022. dec. 18. 00:04
 14/41 anonim ***** válasza:
22%
Mert ők az aktuális kormány, így mindenért ők a bűnbak. Nem mintha ne lettek volna olyan húzásaik, amikkel ténylegesen adtak is okot az ellenszenvre, de azért ha az itteni kérdéseket is megnézzük, sok fanatikus szimplán csak mindent rájuk fog, ami rossz van az életében.
2022. dec. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
83%

"Értelmes célok hiányában gondolom erre költik a többlet pénzt vagy nem tudom ."


Ebben az országban nem talál ez a szerencsétlen nyomorult értelmes célokat szerinted?

Akkor mondjuk tök jól tenné, ha a magyar történelemben abszolút rekord államadósságot csökkentené és nem hízlalná, mint azt teszi 12 kib..szott éve.

2022. dec. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
83%
A munkatársam azt mondta, hogy ő sem szereti Orbánt, de azért szavazott rá, mert Gyurcsányt még jobban utálja. Hiába mondtam neki, ha egyik sem szimpatikus, nem kell rájuk szavazni.
2022. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
22%
A Fidesz azért van hatalmon, mert nincs más épkézláb, kormányzóképes alternatíva. Ennyi a titok. Tegyük fel sikerülne lemondatni a kormányt. És ki kormányozna helyettük? Elnézve a magyar politikai választékot, én csak rosszabbat tudok elképzelni.
2022. dec. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
90%
Én azért utálom, mert ellehetetlenítették a jövőmet szülőhazámban. Meggyalázták mindazt, amit csak tudtak. Aztán hűha, a fiatalok a "hanyatló" nyugaton kezdenek új életet, micsoda váratlan meglepetés. Aki pedig ebben a diktatórikus putriban érzi jól magát, az meg is érdemli, nemde?
2022. dec. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
6%
Mert felhergelte őket a liberális média és politikusok. Én is ismerek ilyen Orbán-gyűlölőket. Megpróbáltam nekik érvelni, hogy mit látnak rosszul a kormánnyal kapcsolatban, de olyan idegrohamot kaptak, hogy vérben forgó szemekkel üvöltöztek. Az ilyen felhergelt emberekkel nem lehet beszélni.
2022. dec. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
24%

"És ki kormányozna helyettük? Elnézve a magyar politikai választékot, én csak rosszabbat tudok elképzelni."


Én konkrétan nem tudnék náluk alkalmatlanabb bandát mondani. Esküszöm, hogy szerintem személyesen belőled meg az első 3 cimborádból értelmesebb kormányt lehetne csinálni, mint ezekből a senkiháziakból.

Ha az utcán leszólítanám az első 10 embert, abból is kompetensebb, szakmaibb vezetést lehetne kialakítani, mint ezekből a válogatott semmirekellőkből. Komolyan, egy intézkedést nem tudok mondani tőlük, ami pár év távlatából nem lenne minimum egy gigantikus bakölvés. Amihez nyúlnak, az fossá változik.

2022. dec. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!