Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az megvan, hogy a MOL tulajdon...

Az megvan, hogy a MOL tulajdonosa a kormány, magyarul a fidesz?

Figyelt kérdés
Tehát a fidesz annak ellenére hogy ki lett jelentve hogy rekord nyeresége volt a MOL-nak az utóbbi hónapokban, mégis 50%-al emelte az árat! A fidesz! Azt hazudták nincs benzin, aztán az áremelés bejelentésének pillanatában azonnal volt mindenhol!

2022. dec. 8. 08:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
21%
Én nem értem, állítólag Brüsszel bevezette az orosz olajra a stoppot, akkor honnan lett egyszerre benzin? Valaki hazudik, és szerintem Gulyás úr lesz a ludas.
2022. dec. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A szabadkereskedőt nem kényszerítheted termék eladásra, szóval 480-as áron nincs benzin vagy csak annyi van amennyi volt.

A benzin nem közszolgáltatás mint a vezetékes víz!


Ez sima kereskedelem.

2022. dec. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Revolúcióbiológus ***** válasza:
58%
Az államnak kisebb tulajdona van benne, mint a NER-nek. 10+10% MCC+Corvinus.
2022. dec. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%
Kedves kérdező, legalább hülyeségeket ne írj, a kormány és a Fidesz egyáltalán nem tulajdonosai a MOL nak. A magyar állam is csak kis mértékben.
2022. dec. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Lejjeb ott van a tulajdonosi struktúra, nézd meg mennyi az állam:


[link]

2022. dec. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!