Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek a magukat függetlennek...

Ezek a magukat függetlennek kiadó balos gazdasági "szakember"-ek nem unják még, hogy 12 éve ugyanazt mondják?

Figyelt kérdés
Amit a Fidesz csinál rossz, végünk van, csődbe megyünk, nem lehet olyan gazdasági és pénzügyi politikát folytatni, mint a Fidesz stb. Aztán valahogy mégse lett igazuk egyszer se, de továbbra is mondogatják. Most épp a DK-s árnyékkormány pénzügyminisztere hablatyolt a tévében. Nem unják még?
2022. dec. 7. 20:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
415 Ft-os eurónál és 50%-os inflációnal azt kéne mondanunk, hogy nem lett igazuk???
2022. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Matolcsyt olvastad, miket mondott? Ő is balos gazdasági szakember?
2022. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#1: 12 éve is ugyanúgy szövegeltek, 10 éve is, 8 éve is, 6 éve is stb. Aztán egyszer se jött be. Remélem, most se fog, bár attól tartok, akkor se esik le a balosaknak, hogy ezek kóklerek.
2022. dec. 7. 20:16
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

Matolcsy György: a magyar gazdaság válságközeli helyzetben van - Portfolio.hu

[link]


"Bajban vagyunk, sok szempontból saját döntéseink miatt vagyunk bajban"


"az ársapkák 3-4%-os inflációs többletet okoznak, azonnal ki kell vezetni ezeket."


"2010 után nem hoztuk meg a jó döntéseket, 2021 után rossz döntéseket hozott a kormány - mondta Matolcsy"

2022. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

"egyszer se jött be" ...pfff, neked se erősséged a hosszú távban gondolkodás.

Folyamatosan bejön - sajnos.

2022. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#5: Igen, emlékszem még a 2012-es nagy riogatásra, amikor a balos ismerőseim ezeknek az ún. "független" "szakértők"-nek a szavaira világvégét hallucináltak, meg hogy csődbe megyünk, a Fidesz elveszi a bankbetéteinket stb. Aztán kiderült, hogy mégse. Én ezeknek a "szakértők"-nek már semmit nem hiszek el, de szerintem ti még akkor is hinni fogtok nekik, ha ezen a válságon túl leszünk, és majd megint kárognak valami miatt.
2022. dec. 7. 20:26
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a "ti" meg "mit" is a Fidesz vezette be, addig magyarok voltunk mind :(
2022. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 sörpocak ***** válasza:

"Én ezeknek a "szakértők"-nek"


Hála Istennek, hogy amúgy egyet se ismersz név szerint. Biztos vagyok a mondandód igazában, hogy néhány ismerősöd nagy jóslata nem jött be, de épp ennyi tévedést is lehet látni a fidesznél, szóval aligha értem legitimnek a panaszkodást.

2022. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Az egész ország csődbe ment.Nem tűnt fel?a kormány kihátrált minden szociális kötelessége alól.
2022. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#8: Miért hagyjátok, hogy újra és újra megvezessenek?


#9: Igazán? Nem fizetik a nyugdíjakat, a közalkalmazottak bérét?

2022. dec. 7. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!