Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod,h a Fidesz szavazókn...

Támogatod,h a Fidesz szavazóknak maradjon meg a rezsicsökkentés, a többiek meg drágábban kapják ? Igy mindenki azt kapná, amire vágyott, a Fidesz gyűlölői minden nap elkántálják, mennyire rossz és hazug dolog a rezsicsökkentés.

Figyelt kérdés
2022. dec. 7. 18:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom. De akkor a lopásokat is csak a Fidesz szavazók fizessék.
2022. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én támogatnám úgy, hogy az o adóforintjaikból a rezsijüket csökkentsék, az enyémből meg kapjanak a gyerekeim nyugati szintű oktatást, a családom nyugati szintű egészségügyi rendszert.
2022. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom hogy a Fidesznek maradjon a rezsicsükkentés, de azt is támogatom hogy az Ellenzékiek meg keresenek Europai bért, ami a 3szorosa a magyarnak
2022. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Támogatom, de csak akkor, ha a rezsicsökkentésbe fizetett részünket az adónkból, és az EU pénzekből megtarthatjuk!


Hát nem sokáig tartana a rezsicsöki úgy hiszen a fideszes lumpenprolik, nyuggerek nemfizetnek be sok adót ;)

2022. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom a kérdező indítványát, amit nem támogatsz, abban ne részesülj. Én például adózni nem fogok holnaptól, meglátjuk akkor mennyi rezsicsökkentésre futja neki :)
2022. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Részemről oké, de akkor nem fizetek adót, nem tartom be a törvényeket, stb. Ez így jó lesz, kérdező?
2022. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A fidesz nem a zsebéből adja, amit ad (sőt, a NER-zsebek egyre csak vastagszanak), hanem elvesz és újraeloszt.


Amikor azt mondom, hogy a rezsicsökekntés kapitális baromság, akkor nem azt mondom, hogy én nem szívesen részesülnék az újraeolosztásból, csak hogy annak nem ez a leghatékonyabb módja. Ha megkapom kápében azt a pénzt, amivel az állam a gázfogyasztásomat dotálja, és hétszeresére emeli a gázdíjat, akkor el tudnám dönteni, hogy odaadom Puyinnak vagy inkább megtakarítom a jelentős részét.

2022. dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
De akkor a fidesz gerjesztette infláció nélkül vehetjük a élelmiszereket? Mert akkor deal.
2022. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fizessenek adót, szja-t,tb-t, afát csak a fideszesek!


Én benne lennék!!!

2022. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!