Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatod,h a Fidesz szavazókn...

Támogatod,h a Fidesz szavazóknak maradjon meg a rezsicsökkentés, a többiek meg drágábban kapják ? Igy mindenki azt kapná, amire vágyott, a Fidesz gyűlölői minden nap elkántálják, mennyire rossz és hazug dolog a rezsicsökkentés.

Figyelt kérdés
2022. dec. 7. 18:39
1 2
 1/19 anonim válasza:
81%
Pont a lényeg nem megy át akkor...
2022. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell a feszültséget kelteni.
2022. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szerintem aki ezer helyen fröcsögi tele a netet azzal, hogy miért nem kétezik rezsicsökkentés és miért hazugság, az NE részesüljön benne.
2022. dec. 7. 18:41
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez vonatkozik az ellenzéki politikusokra és sajtóra is, akik ezt kántálják.
2022. dec. 7. 18:41
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem elég, hogy így is ellopjátok azt, amit adóként befizetünk?
2022. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, te látom képtelen vagy nemzetgazdaságban gondolkodni és nem érted még a legalapvetőbb közgazdaságtani összefüggéseket sem. Ilyen debil kérdést is rég láttam már.
2022. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ne engem sértegess, hanem vállald fel a véleményed. Ha szerinted is kamu a rezsicsökkentés, akkor inditványozom, h ne részesülhess benne.
2022. dec. 7. 18:45
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb arról szólt, hogy ezt szociális alapon kellett volna nyújtani mert így a legnagyobb haszonélvezői a rezsicsökkentésnek a tehetősebb, túlfogyasztó állampolgárok voltak akik egyébként nem feltétlen szorultak rá. Emellett pedig nem ösztönözte az energiatakarékos háztartási gazdálkodást, ami fontos lett volna. Az is tény, hogy bizonyos értelemben parasztvakítás volt hiszen voltak évek amikor a rezsicsökkentéssel nem érintettek által fizetett energiaárak egyáltalán nem voltak magasabbak mint a csökkentett árak.
2022. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#7: De ha te továbbra is részesülsz benne, akkor nem oldódik meg az a probléma, ami miatt nem tartjuk jónak.
2022. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt támogatom, hogy a fidesz csak a magadfajta fidesz-birkáktól lopja el a pénzt, ránk viszont költse el az utolsó fillérig illetve főleg centig. Akkor tényleg mindenki elégedett lesz.
2022. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!