Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnàtok,hogy a pedagògusb...

Támogatnàtok,hogy a pedagògusbértàbla vonatkozzon a képviselők fizetésére is?

Figyelt kérdés

#Bertabls
2022. dec. 7. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A képviselőknek szívem szerint minimálbért (se) adnék.
2022. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2022. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem önkéntes munkaként végezzék a képviselői munkát, a fizetésüket meg oldják meg más munkával.
2022. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemelnek annyit a közért dolgoznak kapjanak közmunkas bért:)
2022. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem érdemelnek annyit a közért dolgoznak kapjanak közmunkas bért:)"


Értem én, hogy a magyar politikusok szarok, főleg a fideszesek. De egy ideális politikus megérdemelne egy jó fizetést, akár kiemelkedően magsat is. A tanároknál az az érvetek, hogy jó bér kellene nekik, hogy jobbak legyenek. Akkor minimálbérért ki akarna jót tenni egy országgal? Ugyanez vonatkozik erre is. Persze Magyarországon szarok a politikusok, főleg a fideszesek, de egy ideális helyzetben sokat érdemelnének.

2022. dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, az a baj, hogy a jelenlegi magyar politikai elit jó pénzért sem akar jót tenni az országgal. Vagy mennyi lenne nekik a jó pénz? Hány pedagógus bérét kapja mondjuk Orbán?
2022. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A politikusnak a rezsije (Orbáné állítása szerint 300 ezer) is több, mint a tanár fizetése mindenestől (207 ezer).
2022. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És?
2022. dec. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!