Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már a melegeknek sem elviselhe...

Már a melegeknek sem elviselhető a transzlobbi?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik, a hétköznapi melegeknek kezd elegük lenni abból, hogy összemossák őket a transzokkal.

[link]


Azoknak, akik "jajdeezmandinermegsemnyitom":

[link]


Sokatmondó kép tőlük:

[link]



2022. nov. 30. 22:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

@10

Két indiszkrét kérdés:

1. Megnézetted már a kromoszómáidat?

2. Ha megnézetnéd, és nem egyezne azzal amit születésedkor rádtukmáltak, akkor rohannál megváltoztatni a szigorú tudományosság jegyében, vagy belátnád, hogy az a fránya társadalmi nem és hogy az életed kiteljesedve éld, aszerint ahogy te érzed, mégis többet nyom a latban?

2022. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
48%

"1. Megnézetted már a kromoszómáidat?"


Tekintve hogy az emberek 98,3 %-a a kromoszomájukhoz megfelelően fejleszt ki testet, igy csak elég volt


"Ha megnézetnéd, és nem egyezne azzal amit születésedkor rádtukmáltak"


Mintha ezen mulna...

Tisztára mint az a homofob aki azt ordibálta hogy nevelésen mulik hogy meleg leszel.

"akkor rohannál megváltoztatni a szigorú tudományosság jegyében,"

Mármint hogyan?


"vagy belátnád, hogy az a fránya társadalmi nem"

Nem tudom miért de ebből a példádbol valamiért azt érzem hogy nem tudod mi az a társadalmi nem. Öszintén nem tudom miért. Mindenesetre itt egy link: [link]



"és hogy az életed kiteljesedve éld, aszerint ahogy te érzed, mégis többet nyom a latban?"


Bár nem nagyon sikerült össze csapott példádat értelmeznem, de ha ehhez a "kiteljesedett" élethez hozzá tartozik hogy a 20. század egyik legvéresebb gyilkosaihoz hasonlitok másokat mert nem fogadnak el igazi nőként, a tudomány miatt akkor képtelen lennék igy élni.



De ha ez nem kötelező akkor képes lennék ilyen "kiteljesedet" életet élni,

bár egy ideig zavarna hogy hazugságban éltem, de szerintem menne.


Ha nem tartozik hozzá az ilyen mütét meg hormonkezelés mert ezektől parám van, plusz ennek az életnek a velejárója tudtommal (mármint ti ezt állitjátok) hogy elfogadjuk magunkat olyannak amilyenek vagyunk.



De amugy tedd meg hogy ezt a példát amit firkáltál kicsit több mondatban részletezettebben írod le újra mert nem nagyon értem.

2022. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
30%

"Tekintve hogy az emberek 98,3 %-a a kromoszomájukhoz megfelelően fejleszt ki testet, igy csak elég volt"

Folytatása le maradt.


Folytatás:


"le néznem pisilés közben, és emlékeznem rá hogy nem vagyok interszexuális"

2022. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

9: "nézzük meg inkább mekkora tömegeket is mozgat meg az a hétköznapi melegekből álló LMB társulás. 74 követő a Facebookon.

Az LMBT Szövetséget, amely elfogadó a transzokkal 6500-an követik."


Az LMB Társulás oldala mindössze 12 napja él. Ahhoz képest pedig az LMBT Szövetség 6500 követője nem olyan rossz, hogy a Pride-nak van 30 ezer, amit kb. a leggagíibb fideszes propagandamajom is leköröz, pl. A kopasz oszt a maga szintén 30 ezer körüli követőjével.

2022. dec. 2. 04:15
 15/15 A kérdező kommentje:
*leggagyibb
2022. dec. 2. 04:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!