Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már a melegeknek sem elviselhe...

Már a melegeknek sem elviselhető a transzlobbi?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik, a hétköznapi melegeknek kezd elegük lenni abból, hogy összemossák őket a transzokkal.

[link]


Azoknak, akik "jajdeezmandinermegsemnyitom":

[link]


Sokatmondó kép tőlük:

[link]



2022. nov. 30. 22:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem 10 éves kor felett, vagy 10-es IQ felett kormánypárti szennyeket, mint pl mandiner olvasni eléggé gáz, de oké
2022. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1; neked tettem oda külön a második linket, de legyél csak retardált.
2022. nov. 30. 22:18
 3/15 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
75%
Egyetértek velük. Nekem nagyrészt ez volt a bajom a betülevessel. Most már ok.
2022. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3; jaja, teljesen megétem, hogy a normálisabbjának nem oké a százezredik gender meg a nemek tagadása, továbbá a leszbikusok vegzálása.
2022. nov. 30. 22:22
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

A legszebb ezekben az ideológiákban, hogy az egyik védendő szent tehén falja fel a másikat.

Ugye volt a feminizmus, ami eredetileg a jogegyenlőséget hirdette, teljesen jogosan, ez egy normális mozgalom volt.Utána az is elfajzott már egy szélsőséges irányba.

Jött az lmbtq, ezzel a transzok ráerőszakolása a társadalomra, csak ebből meg egy olyan faramuci helyzet állt elő, hogy ez aláássa a feministák létjogosultságát, a normális melegeket meg teljesen tönkreteszi és lejáratja.

Hol van ennek a vége?

2022. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5: erre mondják, hogy a forradalom felfalja saját gyermekeit. Ez történik amúgy most a Partizánnal is, kb. Marci az új közellenség, mert megszólaltat rendszeresen olyan feministákat, leszbikusokat, akiknek nagyon nem tetszik ez az elmebeteg gender irány. Pedig mikor már a leszbikusokat kizösítik azért, mert nem hajlandóak lefeküdni magukat nőnek mondó férfiakkal, ott óriási a baj, és konkrétan nemi erőszakról beszélünk.
2022. dec. 1. 00:01
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 Mint amikor Huth Gerit összegyurcsányozták a HírTV-ben mert le merte írni, hogy nem jó ötlet megszüntetni a sajtófolyosót a parlamentben. :D
2022. dec. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A "hétköznapi melegeket" megnyugtatom, hogy amikor majd újra indulnak a vonatok, akkor senki sem fogja kérdezni, hogy ki a "betűtészta" és ki "hétköznapi meleg". Mind mennek a levesbe. Akarom mondani Szibériába. De Zsófi meg Partizán Marci akkor is azon fog agyalni, hogy ha 2022-ben egy kicsit keményebben odaszólt volna azoknak a fránya transzneműeknek, ahelyett, hogy a náciveszéllyel szemben kőkeményen összezárt volna az LMBT közönség, akkor most nem ülne a vonaton.
2022. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Ahelyett, hogy a Mandiner kontra Humen vonalon rugóznánk nézzük meg inkább mekkora tömegeket is mozgat meg az a hétköznapi melegekből álló LMB társulás. 74 követő a Facebookon.

Az LMBT Szövetséget, amely elfogadó a transzokkal 6500-an követik. Értem én, hogy a kisebbség kisebbség is szóra érdemes, de ne tegyünk úgy, mintha egy súlycsoportban lennének. A TERF-ek csak egy hangos, kirekesztő kisebbség. Ők a melegmozgalom privát nácijai, akik egyébként nyugaton gyakran társulnak valódi nácikkal.

2022. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
58%
A tudomány elfogadása, és annak tagadásának elutasitása nem nácizmus 9-es.
2022. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!