Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek,akik most...

Az ellenzékiek,akik most Ukrajnàt szeretnék anyagilag ès egyèb mòdon tàmogatni,màr elfelejtették,hogy az "ukrànok buszoztatàsa" miatt (is) szokott nyerni a Fidesz?

Figyelt kérdés
Csak azèrt kèrdezem,mert koràbban itt a gyakorin ès hasonlò fòrumokon is rendszeresen felbukkant az az àllítàs ellenzéki kommentelőktől,hogy az "ukrànok buszoztatàsa"miatt szokotz nyerni a Fidedt

#Ukranol
2022. nov. 25. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
De magyarokat szoktak buszoztatni Ukrajnából és most az ukránokat támogatnánk
2022. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom azért a halálukat egyik ellenzéki sem kívánta...
2022. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Elképesztő, hogy mennyire nem tudnak disztingválni emberek. Nyilván én sem vagyok rajongója a nyelvtörvényeknek, de azt azért lássuk már, hogy egy ország lerohanása nagyon más kategória.
2022. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1)Mindig "ukrànokròl" szòltak a kèrdèsemben megemlített kommentek.
2022. nov. 25. 12:13
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
#4 Erre én is azt válaszolom, amit a 2-es válaszoló. A fidesz-szavazókat is megvetem, de azért kimenteném őket egy égő házból.
2022. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem akarok világháborút, ha az oroszok vérszemet kapnak, nem állnak meg Ukrajnánál, ez nem jelenti azt, hogy nem zavar a manipulált szavaztatás.
2022. nov. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, jelenleg éppen a magyar közpénzből a kormány ad 77 milliárdot az ukránoknak:


Megjelent a friss döntés: 77 milliárd forinttal támogatná a magyar kormány Ukrajnát

[link]

2022. nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ellenzékiként teszek az ukránokra. Történelmi léptékben alig száradt meg a tinta Kárpátalja elcsatolásán, de már nemzeti ukrán területként kezelik és fintorognak egy nagy Magyarország térképen. De az, hogy képtelenek voltak megvédeni a saját földjüket és ezért elcsatolták a Krímet 2014-ben akkora felháborodást szült bennük, hogy még az ükunokájuk is a nyugatról kapott fegyverekkel foglalná vissza az ősi szent földet. Annak a 77 milliárdnak pont jó helye lenne a magyar mélyszegények megsegítésére.
2022. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5-ös

Bevallom szégyenlem de van köztük sok olyan

akit (?) nem hoznék ki.

2022. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!