Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországnak lőttek? 3...

Magyarországnak lőttek? 3 millió, ha nem több fiatal el szeretne nyugatra költözni. Ha elmennek, akkor ki fogja pörgetni a gazdaságot? Mi lesz az országgal?

Figyelt kérdés
2022. nov. 24. 18:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%
#10: Nem szoktam személyeskedni, de te tényleg nem vagy normális..
2022. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%
Figyelni kell Viktorta kettősbeszédeit, mert mindig benne van a válasz is, mint pl.: "Nem fogadunk be migránsokat".
2022. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%
Én kb már egy éve úgy tekintek a Magyar államra, mint akitől nem várok senkit, mindem amit elvárok azt a piac kielégíti. Egyedül annyit várnék el tőlük, hogy kevesseb adót szedjen be tőlem, hs már minimális az a szolgáltatás amit biztosítani tud és Én azt igénybe is veszem.
2022. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
9%

Forrás? (A kis agyacskád, füvezés után?) :)

...de amúgy meg nem értem, miért aggódtok. Pont ti (illetve a szellemi elődeitek) riogattak 23 millió román beözönlésével (mondjuk összesen vannak kb. 19 és fél milliónyian, többek közt cirka 1,5 millió magyarral együtt). Szóval ha el is menne 3 millió, jön helyette 23 millió, tehát bőven nyerünk rajta, nemde? :D

2022. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%
Európa Észak Koreája leszünk.
2022. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
16%
#15: Öregem, látszik, hogy lövésed sincs Észak-Koreáról. Tudod, onnan hányan költöznek Dél-Koreába? 0 fő. Akit szökésen kapnak a határőrök, azonnal agyonlövik. Nézz meg pár dokumentumfilmet a Kim-dinasztia rémtetteiről.
2022. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%
Én 34 évesen is el akarok menni, inkább mint hogy ebben a pöcegödörben legyek. :D
2022. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Nullázhatsz, te szerencsétlen, de attól még ostoba vagy, mint a föld.
2022. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Az egèsz onnan indul,hogy az teljesen màs tèma,hogy ki szeretne külföldre költözni,meg,hogy kinek valòsul meg,ès azoknak,akiknek megvalòsul,hànynak jönnek be a szàmítàsai.


PS: Egyèbkènt,ha mègis bekövetkezne egy tömeges kivàndorlàs,akkor sem lenne semmi.Romàniàbòl ès Bulgàriàbòl majdnem szò szerint lelèpett fèl orszàg,különösen a munkakèpes fèrfiak,ennek ellenère ez a kèt orszàg se omlott össze.

2022. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
retardáltak a szüleik meg az idősebb rokonság, érthető
2022. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!