Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elmúlt tíz év során miért...

Isti22 kérdése:

Az elmúlt tíz év során miért nem lett Magyarország lakossága 6-7 millió, amelyből a cigányság aránya 60-70%?

Figyelt kérdés
2012-ben pontosan azt jósolták a gyakorisok, hogy 2022-re ez lesz a demográfiai helyzet: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__30..
2022. jún. 10. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Mert ehhez több generáció kell.De a folyamat elkezdődött,ez nem vitás:rekordkevés gyermek születik és többszázezren vándoroltak ki akik majd kint is fognak megszaporodni,és más állampolgárságuk is lesz.
2022. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Most is azt mondják, hogy a romák száma növekedni fog, és több roma gyerek fog születni, mint magyar. Toroczkai László csinált erről videót.
2022. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem az akkori jobbikosok azt sem jósolták meg, hogy ők lesznek a DK legnagyobb szövetségesei
2022. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%

#1


Én is kivándorlok hamarosan, és remélem, hogy a gyerekem már külföldön születik, és ottani állampolgár lesz


(2-es voltam)

2022. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a gyakorisok nem jósok.
2022. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
4) Értem.Rendben vagy ez így,a mai magyarországon ez a logikus lépés.
2022. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!