Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországnak lőttek? 3...

Magyarországnak lőttek? 3 millió, ha nem több fiatal el szeretne nyugatra költözni. Ha elmennek, akkor ki fogja pörgetni a gazdaságot? Mi lesz az országgal?

Figyelt kérdés
2022. nov. 24. 18:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem tartom reálisnak ezt a számot, ugyanakkor tudom, hogy ez egy reális probléma (csak nem a fidesznek). Nekem nincs olyan 17-21 év közötti fiatal ismerősöm aki ne mondta volna, hogy tervezi a költözést. Sok ilyen van, hozzáteszem csak az én ismerőseim közt. Ennek az országnak nincs jövője - ezzel a mondattal szoktam zárni a gyk-s hozzászólásaimat ebben a fórumban, most is így tettem.
2022. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
18%

Sőt, már 20 millió fiatal el is költözött, azt olvastam a Soros sajtóban!!!


(A valóság persze az, hogy az utóbbi években már többen vándoroltak be Magyarországra, mint ki. Az ilyen "fiatalokat megkérdezünk, hogy hogyan képzelnek el bármit" kb semmit nem ér.)

2022. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
18%
Na lement a rtl-n a híradó,azt megjöttél hangulatot csinálni?
2022. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Ennyien havonta mennek el!!4!4
2022. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%

Annyi fiatal nincs is ebben az országban.

De egyébként nincs itt semmi ami miatt érdemes lenne ittmaradni,ez is egyértelmű.százezrek nem tévedhetnek.ez egy élhetetlen,tönkretett ország lett.de ez is volt a cél,majd jönnek izraeliek és kínaiak milliószámra elfoglalni az országot.

2022. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
9%
Na ide csak ne lőjenek, nem hiányzik.
2022. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
21%
2/3 után is elköltözött ennyi most megint költözik 3 millió
2022. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ennyi fiatal nincs is az országban. Ettől függetlenül ez még egy valós probléma, amivel foglalkozni kellene. Sokkal nagyobb probléma ez, mint a kormány kitalált ellenségeivel való folyamatos hadakozás.
2022. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%
Ugyanitt olcsó ingatlant vennék választási vereség miatt emigráló ellenzékiektől.
2022. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Ki kell őket toloncolni és lezárni a határokat. Soha többé nem engedni vissza egyet sem.
2022. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!