Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elenzékiek, ti akkor is a...

Elenzékiek, ti akkor is a "változásra" szavaznátok, ha Orbán helyett egy kifejzetten LMBTQ barát, gender-hívő transzvesztita lenne a miniszterelnök?

Figyelt kérdés
Szeretném nagyjából felmérni, milyen világnézetű emberekből áll ez a társaság.

2022. nov. 14. 16:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
34%

"Kétféle nemben hiszek, ami férfi és nő."

De azért ismered a különbséged a biológiai és a társadalmi nemek között, ugye?

Egyébként nekem az ég világon semmi bajom Orbánnal, az a bajom ahogy a kormánypártok vezetik az országot. Ha hirtelen fellépnének a korrupció ellen, EU-barát politikát folytatnának, támogatnák a piacgazdaságot, a liberális értékrendet, a pénzeket pedig hatékonyan, az ország fejlődésére költenék, akkorfelőlem 100 évig is hatalmon maradhatnának.

Ez politika, a politikába pedig személyes érzelmeket nem szabad belevinni. Meg amúgy is, ha utálnám Orbánt, vagy valamelyik fideszest, attól jobb lenne nekem? Dehogy lenne jobb... Számomra a saját és a környezetem életszínvonala a fontos és arra szavazok, akinél több esélyt látok a javulására. Jelenleg Orbán konkrétan leépíti az országot, így nyilván sosem fogok rá szavazni, ameddig ezt a fajta politikát nyomja.

2022. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
63%

#11 Nincs olyan, hogy társadalmi nem, ez csak Amerika baromsága.


Biológiai nem van, azt, hogy a társadalomban férfi létedre balerina vagy, nő létedre meg traktoros az semmilyen nemi dologgal nem azonosítható. Rákosi alatt pl. rengeteg női traktoros, bányász volt, mégsem vallották magukat férfiaknak.

2022. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
5%
4 Azt mondod, hogy nem hiszel benne, aztán meg azt, hogy mégis létezik?
2022. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

"De azért ismered a különbséged a biológiai és a társadalmi nemek között, ugye?"

Mármint amikor kitalálod magadnak, hogy te egy transzgender sárkány vagy? Ismerem, nettó idióták szájából szoktam hallani többek közt ezen az oldalon.

2022. nov. 14. 16:43
 15/34 anonim ***** válasza:
28%
#12 #14 Ez értelmi korlát nálatok, hogy egy ilyen egyszerű dolgot nem tudtok felfogni, vagy direkt tettetitek a hülyét?
2022. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
13%
14 És ha valaki kitalálja ezt, akkor ez miért érdekel
2022. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
96%
#16 Mert akkor elmebeteg. Akkor nem reklámoznia kellene ezt, hanem max a fejében létező mesevilágban kiélni, de nem másokat megbotránkoztatni vele, hanem örülni, hogy még nem vitte el az elmeorvos.
2022. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
4%

Én se értem hogy a fideszeseket miért foglalkoztatja ennyire ez a téma.

Az se igaz hogy minden netflix sorozat tele van b*zikkal.


Naponta kiírnak 100 lghdtv kérdést.


Őket ez jobban érdekli mint a valód lgjdtv embereket.


Nem gyanús ez?

2022. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
4%
17 Attol még hogy valaki elmebetek, nem kéne hogy érdekeljen. És nem is érdekel senkit. Hogy érted higy reklámozza
2022. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
84%

#18 Nekem Fideszesként az LGB-emberekkel semmi bajom, amíg nem kérkednek a másságukkal, meg nem csinálnak ilyen politikai mozgalmakat, hanem csak úgy élnek, mint Átlag Jóska, csak éppen a 4 fal közt máshova dugják a nemi szervüket.


A transzokkal viszont bajom van, mert ahelyett, hogy befeküdnének egy pszichiátriai intézetbe kikezeltetni ezt az elmebetegségüket, ahelyett politikailag fenyegetik meg cancel-ezik vele a normális embereket.

2022. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!