Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a baloldali...

Miért van az, hogy a baloldali szavazók csak Magyarországon utálják saját országukat, népüket, máshol általában nemzeti érzelműek, sőt nacionalisták?

Figyelt kérdés
A román PSD például talán a legnacionalistább párt Romániában.
2022. nov. 13. 08:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
62%
Igazából a magyar egy bugyuta nép, nem akkora hazaárulás utálni.
2022. nov. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

#21 Ne magadból indulj ki, a magyarok általánosságban nem olyan buták mint te vagy!

Aki még annyit sem ért, hogy az utálat nem hazaárulás.

2022. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
60%

A magyar nép európa legalja és kb egész kelet eu utálja mint a szart. Ezek tények.


Kb a nyugat olcsó csicskásai.

2022. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

#23 Mondtam, hogy ne magadról beszélj!

Értem, te ilyen vagy, "európa legalja", ez akkor legyen tény, elfogadom. De mi köze ehhez a magyaroknak? Semmi.

2022. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
86%
Én nem utálom, de kérdezd meg a főnidet, miért sajátította ki a magyar szót, ebből rögvest kivonva engem pl...
2022. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
71%

Én én inkább jobboldali nézeteket vallok, de nem vagyok se fideszes,se mihazánkos,így ballipsinek számítok,szóval ha megengeded válaszolok a kérdésedre :D

Én például nem utálom a hazámat,hanem szeretem. Ezért utálom a fideszt, aki egy cosa nostra színtű maffiahálózatot üzemeltet és módszeresen rabolja a magyar adófizető polgárok nehezen megkeresett és befizetett pénzét,illetve azokat az uniós forrásokat, amik a magyar adófizető polgároknak járnának,nem az orbán családnak és a haveri körnek.

Elmondod , hogy lehetne ehhez jópofát vágni, úgy,hogy valaki szereti a hazáját ? Nem érzed logikai bukfencnek azt, amivel vádolod a "baloldaliakat" ?

2022. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

[link]


+Dübörög az infláció.

2022. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
62%

Én 2022 áprilisában az összefogásra szavaztam, hogy takarítsa el a nemzetet szétlopó és szétverő Fideszt, de jobboldalinak vallom magam.


A hazámat alapból én utálom, szerintem nem is szavazok többet már itt, és el is akarok húzni innen! Viszont nem minden bal, vagy jobboldali ugyanúgy vélekedik a hazájáról. Viszont abban biztos lehetsz kérdező, hogy a Fidesz többet ártott a hazádnak, mint a többi párt. Bár Gyurcsány alatt csődközel volt, azt nem tudom, hogy ma közelebb vagy messzebb vagyunk e a csődtől, van olyan éerzésem, hogy anno GYF nél közelebb voltunk. Viszont sok-sok szempontból Orbán ssokkal nagyobb bűnöket követett el Gyurcsánynál is, lerombolta a jogállamot, rengeteget lopott, stb stb stb.


Ki is a nemzetellenes?

2022. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
12%

28#


Még mindig az a nemzetellenes, aki csökkenteni akarja az ország szuverenitását.A baloldal ezt támogatja.Ők voltak, akik 2 hét alatt(!) ratifikálták a lisszaboni szerződést, ami óriási hatalmat adott bizonyos EU intézményeknek.

Azt a szerződést kellene bontani és minden oké lenne az EU-ban.



Aztán, mindenféle észak-amerikai idegen ideológiát akar az országra erőltetni, lmbt gender, blm (cigány változatban).

Olyan országokat támogatnak, akik elnyomják a magyarokat (Ukrajna).

2022. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
69%
Mekkora tévedés a kérdés! A fideszesek a legbaloldalibbak. Nézd csak meg miket kiket szavaznak meg
2022. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!