Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali vállalkozók...

A baloldali vállalkozók megtehetnék, hogy nem veszik fel/kirúgják azokat a munkaválallókat, akikről kiderül, hogy fideszesek?

Figyelt kérdés
Munkavállalói jogokról úgyse nagyon hallottak még ebben az országban, bíróságon meg szinte lehetetlen az ilyesmit bizonyítani, szóval elméletben simán megoldható lenne.

2022. okt. 30. 23:03
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
78%
Én nem rugnám ki had szivjon
2022. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
59%
felvenném, de sose kapna bónuszt, fizetésemelést
2022. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
27%

Mivel a közszférába kirúgják azokat akik felemelik a szavukat a diktatorikus rendszer miatt és ezek a magukat jobboldalinak nevezett elvtelen pártpincsik helyeslik.


Nem vagyok baloldali, liberális sem, de ugyan ezt megcsinálnám velük, ha nem tetszene nekik mondanám hogy erre helyeseltek ostobák.

2022. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
66%

Megtehetnék, úgyis talál egy okot rá és annyi.

De nagoyn retardáltnak kell lenni, hogy így tegyen. Ráadásul ha így tesz, semmivel sem lesz jobb az általa utált Fidesznél.


Én nem kedvelem a Fideszt, elég sok szart cisnált ebben az országban. De amíg ilyen féreg módon gondolkodnak az ellenzéki oldalon, addig azt mondom nincs alternatíva a Fideszre.


Tessék példát mutatni és akkor majd lesz esély rá. Rosszindulatú férgekről senki nem hiszi el, hogy jobbak a parazitáknál.

2022. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
#4 Mivel szerinted mindkettő ugyanolyan, ebből annak kell következnie, hogy az ellenzékre is nyugodtan leszavazol, hiszen egyformán rosszak.
2022. okt. 30. 23:14
 6/41 anonim ***** válasza:
84%
Én pl. nem kedvelem a melegeket, de munkaadóként a munkájukat nézek, és volt, hogy egy melegnek én javasoltam a fizetésemelését a feletteseimnek, mert olyan jó munkát végzett. Egy munkahelyen ne a politikai, nemi, stb. identitását nézzük egy embernek, hanem a munkáját. (Egyébként fel is lehet jelenteni azt a céget, ami ilyen indokkal utasítja el valakinek a felvételét.
2022. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

#6: voltam:

Elírtam, nem munkaadója voltam az említett melegnek, hanem a felettese, és én javasoltam a fizetésének az emelését a saját feletteseimnek...

2022. okt. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
#6 A szexuális orientció nincs egy szinten a politikai ideológiával. A politikai ideogia befolyásolja az életünket, mások szexualitása nem, illetőleg az utóbbi egy tudatos döntés kérdése.
2022. okt. 30. 23:17
 9/41 anonim ***** válasza:
64%

5, eddig az ellenzékre szavaztam, de már szégyellem magam miatta, pont az ilyen posztok miatt. Nem akarok közösséget vállalni olyan emberekkel, akik politikai álláspontjuk alapján hátrányosan különböztetnek meg másokat egy ettől teljes mértékben független témában.

1. A munkaadónak mi köze hozzá?

2. Hol befolyásolja ez az elvégzett munkát? Vagy talán a munkaadó nem ez alapján ítéli meg a munkavállalóját? Ha nem, akkor ugyanolyan uram-bátyám korrupt rendszerről van szó, mint amit a Fidesz tart fenn.

2022. okt. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
27%

6, pártot választasz, szexuális orientációt NEM!


Tudod ez olyan hogy ha eléd teszek egy puskát nem te döntöd el hogy eléd tettem e, azt viszont igen hogy felveszed és lősz e vele.

2022. okt. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!